Nový Spark
venku od 1. srpna
SUMERLANDS se na nové desce vrátí do 70. let

SUMERLANDS se na nové desce vrátí do 70. let

Američtí heavymetaloví SUMERLANDS ohlašují nové album „Dreamkiller“, navazující na eponymní debut kapely z roku 2016. Vyjde 16. září a pod producentským dohledem ho měl Arthur Rizk, který je zároveň v kapele kytaristou.

Rizk je vycházející producentská hvězda, spolupracoval s kapelami KREATOR, SOULFLY, GHOSTMANE **, **UNTO OTHERS a dalšími. Se svými spoluhráči nyní vypiloval osm nových skladeb ve Philadelphia’s Redwood Studios. Od debutu také proběhla změna na místě vokalisty, kapela se přátelsky rozloučila s Philem Swansonem, aby za mikrofonem následně přivítala Brendana Radigana.

Spolu s oznámením druhé studiové desky skupina zveřejnila nový videoklip k titulní skladbě. Ten rozhodně nevypadá, že by byl vytvořen v roce 2022. Vraťte se společně s americkou pěticí do 70. let se vším všudy!

„Instrumentální sekce singlu ‚Dreamkiller‘ byla inspirována skladbou Eltona Johna ‚Funeral For a Friend‘, která má ty nejvíce zlověstně znějící bachovské kytarové harmonie. Dále jsem čerpal z epičnosti ‚Stained Class‘ od JUDAS PRIEST a ‚Movin‘ Out‘ od Billy Joela, které pro mě představují velký zvuk 70. let,“ říká o albu Rizk.

Tracklist:
1. Twilight Points The Way
2. Heavens Above
3. Dreamkiller
4. Night Ride
5. Edge Of The Knife
6. Force Of A Storm
7. The Savior’s Lie
8. Death To Mercy


Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace