Nový Spark
venku od 1. března
TANJA vydává nové EP a doprovází CITRON a AXXIS na jarním turné

TANJA vydává nové EP a doprovází CITRON a AXXIS na jarním turné

Česká rocková dračice TANJA se po letech účinkování s legendární kapelou CITRON hlásí o slovo s vlastním novým materiálem. Poté, co odzpívala několik úspěšných turné zpočátku coby host a posléze už jako stálý člen Citronu, pro své fanoušky nyní připravila nové sólové EP „Jsem posedlá...“.

Minialbum obsahuje tři zbrusu nové skladby a dvě starší, natočené v moderním hávu. Na nahrávce se podíleli, stejně jako tomu bývalo v minulosti zvykem, muzikanti Citronu a TANJA. Na jarním turné „Souboj Rebelů“ Vám tudíž představí nejen nové písně, ale také svou kapelu. Zvuk a recording zajistili Djordje Erič a Petr Slezák ve studiu Citron, o mix a mastering se postaral Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN).

Nové EP TANJI je tak vlastně ochutnávkou regulérní desky, kterou plánuje TANJA vydat v dohledné době. Doposud měl CITRON vždy předkapely, ale během turné Souboj Rebelů Radegast Tour 2017 nyní Tanja dostala možnost vystoupit sama se svým koncertním programem. Autorsky i muzikantsky se na připravovaném CD podílejí všichni muzikanti její kapely. Nyní na EP si můžete poslechnout skladby Radima Pařízka, jeho syna Radima juniora a jednu píseň si otextovala Tanja sama. Nicméně bez podpory a usilovné práce všech muzikantů z kapely, by tento projekt asi jen tak nevznikl. Nemalý podíl na tomto EP má Radim Pařízek junior, který dodal svým cítěním celé věci mladistvý drive, Pavel Hanus, který nešetřil svoje prsty, struny kytary, ale ani svůj hlas, stejně jako George Erič a Roland Grapow, kteří strávili nad písničkami u mixážního pultu i s kytarou dny a bezesné noci. Samozřejmě nechyběl se svými bicími, pevnými nervy a radami vizionář a lídr projektu Radim Pařízek.

TANJA, CITRON a němečtí AXXIS, u kterých se nemusíme zdráhat uvést, že se již desítky let drží na pověstném hard metalovém Olympu, odstartují společné turné už 7. dubna v Hradci Králové. Následně koncertní šňůra bude pokračovat ve Žďáru nad Sázavou – Dům kultury (8.4.), Opavě – Víceúčelová hala (13.4.), Liberci – Kulturní dům (14.4.), Mrákově u Domažlic – Kulturní dům (22.4.), Prostějově – Společenský dům (28.4.), Březolupech – Sportovní hala (29.4.) a Strakonicích – Letní kino (13.5.).

U příležitosti jarního turné si budou fanoušci moci zakoupit nejen nové EP Tanji a desku Citronu Rebelie Rebelů. Ale také nové Live DVD „Citron: Representative Rebelie Rebelů“. To je vlastně shrnutím celé téměř už dvou roční novodobé éry Citronu s Láďou Křížkem a Tanjou. Kromě mnoha videoklipů a bonusů a fotogalerie obsahuje záznam zlínského koncertu, v rámci kterého vyvrcholila v prosinci minulého roku podzimní část turné „SOUBOJ REBELŮ Radegast Tour 2016“. Zajímavostí bude pro fajnšmekry zajisté i nové LP Citronu – Rebelie Rebelů. Obsahuje dva vinyly, výpravný booklet, plakát a kód pro stažení digitální nahrávky. Na všech koncertech budou probíhat autogramiády všech kapel.
EP Tanja „Jsem posedlá...“ se skládá z písní:
Jen si se mnou hraj 3:04 hudba Radim Pařízek junior / text Tanja
Křížová cesta 4:00 Hudba a text Radim Pařízek
Hymna pro štěstí 4:01 Hudba a text Radim Pařízek
Pár přání 3:24 Radim Pařízek/ Jaroslav Šprongl
Jsem posedlá 3:26 Hudba a text Radim Pařízek

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace