Nový Spark
venku od 3. června
THE AGONY vtáhly fanoušky do koncertu SCORPIONS

THE AGONY vtáhly fanoušky do koncertu SCORPIONS

Ženská heavyrocková čtveřice představuje singl „She Said“, který je prvním hudebním počinem kapely v nové sestavě. THE AGONY ve spolupráci s producentem Martinem Hollandrem vsadily na energické riffy, moderní sound a až nebezpečně chytlavý refrén.

Skladbu zároveň doprovází klip z dílny Djamela Kandoussiho, který diváky vtáhne do květnového vystoupení kapely v pražské O2 areně před legendárními SCORPIONS. Singl „She Said“ vyšel v pátek 15. července na všech digitálních platformách.

THE AGONY v září 2021 oznámily odchod dvou dlouholetých členek a zdálo se, že kariéra téměř deset let fungujícího kvarteta se chýlí ke konci. Zbývající členky (frontwoman Nikola Kandoussi a bubenice Martina Kajda Balcarová) se ale rozhodly přece jen zkusit štěstí a najít nové spoluhráčky. To se jim povedlo a v lednu se sestava zkompletovala příchodem basistky Dominiky Mrázkové a kytaristky Petry Pohankové.

S jistotou dvou kvalitních muzikantek v zádech a nově nabytým sebevědomím se kapela přihlásila do soutěže rádia Beat, které dostalo za úkol najít předskokana legendárním SCORPIONS pro jejich koncert v pražské O2 areně. THE AGONY se díky svým fanouškům umístily v první pětici ze 108 kapel, a poté, co si je zvolili samotní SCORPIONS a jejich management, v klání zvítězily a svůj návrat na scénu korunovaly úspěšným vystoupením v největší české hale.

Bezprostředně po tomto úspěchu se kapela vydala do studia Hollysound, kde ve spolupráci s producentem Martinem Hollandrem (ARAKAIN, LOCO LOCO atd.) natočila tři nové písně. „She Said“ je prvním singlem z této trojice a píseň, která ukazuje THE AGONY jako kapelu plnou nové energie a mířící za modernějším zvukem, přičemž soubor i nadále ctí zásadní pilíře svého songwritingu – silné riffy, chytlavé melodie a šlapající rytmiku.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace