Nový Spark
venku od 1. srpna
THE HU – Ještě mongolštější než prvně

THE HU – Ještě mongolštější než prvně

Mongolové THE HU, kteří před třemi lety se svým folkrockem prezentovaným na debutu „The Gereg“ (2019) způsobili solidní povyk, začínají pomalu rozšiřovat dobyté teritorium a vnadit na druhé album. To by mělo vyjít někdy v létě, zatím pro nás mají zbrusu novou skladbu „This Is Mongol“, k níž kapela natočila také videoklip. „Natáčeli jsme ho v Mohavské poušti, která nám připomněla mongolskou poušť Gobi. Prostředí, které se ke skladbě skvěle hodí,“ říká zpěvák Jaya.

Album jako takové však THE HU nahrávali v rodném Mongolsku, přičemž stejně jako na prvotině, také na novince ze svých kořenů maximálně těží. „Texty opěvují naše tradiční hodnoty, ctnosti a moudrost našich předků. Snažíme se fanouškům předat hodnoty jako jsou vzájemnost a úcta k rodičům, význam udržitelnosti a kulturního dědictví,“ přibližuje relevantní témata spoluhráč Temka, vyhlížejíc nadcházející turné, na které se THE HU vydají spolu s MEGADETH a FIVE FINGER DEATH PUNCH.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace