Nový Spark
venku od 1. července
THE MARS VOLTA se probouzejí z dlouhého spánku a rovnou servírují karibské rytmy

THE MARS VOLTA se probouzejí z dlouhého spánku a rovnou servírují karibské rytmy

Po deseti letech nečinnosti opět povstávají kalifornští progresivci THE MARS VOLTA. V novém klipu ke skladbě „Blacklight Shine“ plné karibských rytmů nezapřou své latinskoamerické kořeny.

Skladba představuje kytaristu Omara Rodrígueze-Lópeze a zpěváka Cedrica Bixlera-Zavalu v jejich nejpřístupnější podobě, je plná popových melodií a latinskoamerických rytmů. Text písně pomáhá osvětlit myšlenku „vlny plné výpadků vědomí, která vyplavuje na břeh všechny vzpomínky, a tlukotu srdce, které si stále všechno pamatuje,“ tajuplně vysvětluje Bixler-Zavala.

V Grand Parku v Los Angeles se 19. června objevila tajemná krychle. Audiovizuální umělecká instalace „L’YTOME HODORXÍ TELESTERION“ byla postavena, aby vyprávěla příběh o návratu THE MARS VOLTA. Uvnitř krychle se návštěvníci vydali na pohlcující cestu do vesmíru, kde mohli poprvé slyšet „Blacklight Shine“. Zážitek uvnitř krychle měl vyvolat sebereflexi, s jediným průvodcem na cestě nekonečnými galaxiemi a zpět na Zemi – se sebou samým. Kdo nemohl být svědkem této události osobně, může se 1. července těšit na digitální zážitek.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace