Nový Spark
venku od 1. října
THE TEA PARTY ohlašují nové album, venku je první ukázka

THE TEA PARTY ohlašují nové album, venku je první ukázka

Kanadské rockové trio THE TEA PARTY vydá svou první dlouhohrající nahrávku od počinu „The Ocean At The End“ (2014). Novinka „Blood Moon Rising“ vyjde 26. listopadu prostřednictvím InsideOutMusic. Předobjednávky už běží.

Chystané album THE TEA PARTY si můžete už teď předobjednat ve Sparkshopu

„Blood Moon Rising“ obsahuje jedenáctku skladeb, jež vznikaly posledních pět let v Kanadě a Austrálii. Polovinu tvoří materiál z EP „Black River“ (2019) včetně coveru LED ZEPPELIN „Out On The Tiles“ a druhou polovinu nové skladby.

„Dát dohromady Blood Moon Rising bylo skutečnou očistou rozdělenou do dvou částí, přičemž nahrávání a mixování probíhalo po celém světě. Po mnoha letech mimo evropský trh jsme rádi, že se sem vracíme s tak pestrou sbírkou rockových skladeb.“

O produkci se stejně jako v případě „Black River“ postaral Jeff Martin. Finální práce probíhaly ve Vancouveru v legendárních Armory Studios, kde v minulosti nahrávali hvězdy jako AC/DC, R.E.M. nebo INXS.

„Blood Moon Rising“ bude k mání jako limitovaný CD Digipak, LP a v digitální podobě.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace