Nový Spark
venku od 1. června
THE TEA PARTY ohlašují nové album, venku je první ukázka

THE TEA PARTY ohlašují nové album, venku je první ukázka

Kanadské rockové trio THE TEA PARTY vydá svou první dlouhohrající nahrávku od počinu „The Ocean At The End“ (2014). Novinka „Blood Moon Rising“ vyjde 26. listopadu prostřednictvím InsideOutMusic. Předobjednávky už běží.

Chystané album THE TEA PARTY si můžete už teď předobjednat ve Sparkshopu

„Blood Moon Rising“ obsahuje jedenáctku skladeb, jež vznikaly posledních pět let v Kanadě a Austrálii. Polovinu tvoří materiál z EP „Black River“ (2019) včetně coveru LED ZEPPELIN „Out On The Tiles“ a druhou polovinu nové skladby.

„Dát dohromady Blood Moon Rising bylo skutečnou očistou rozdělenou do dvou částí, přičemž nahrávání a mixování probíhalo po celém světě. Po mnoha letech mimo evropský trh jsme rádi, že se sem vracíme s tak pestrou sbírkou rockových skladeb.“

O produkci se stejně jako v případě „Black River“ postaral Jeff Martin. Finální práce probíhaly ve Vancouveru v legendárních Armory Studios, kde v minulosti nahrávali hvězdy jako AC/DC, R.E.M. nebo INXS.

„Blood Moon Rising“ bude k mání jako limitovaný CD Digipak, LP a v digitální podobě.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, THE HU, LORDI
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace