Nový Spark
venku od 1. srpna
Timo Tolkki odtajnil první hosty na chystaném albu

Timo Tolkki odtajnil první hosty na chystaném albu

Poslední měsíce jsou pro Tima Tolkkiho jako na houpačce. Po sérii úspěchů i neúspěchů se momentálně jeho budoucnost přece jenom trochu rozjasňuje.

Nejprve začátkem roku Timo oznámil, že musí skrečovat plány v rámci INFINITE VISIONS na nahrání alba, jelikož se mu nepodařilo vybrat dostatek prostředků v rámci crowdfundingové kampaně.

V polovině dubna pak bývalý kytarista STRATOVARIUS oznámil, že na podzim letošního roku vydá u vydavatelského domu Wanikiya Records sólovku „Union Magnetica“, ovšem bez dalšího personálního upřesnění.

Podle nejčerstvějších informací se na sólovce, jejíž vydání je naplánováno na 1. listopadu objeví následující sestava: bubeník Alex Landenburg (KAMELOT), basák Jari Kainulainen (ex-STRATOVARIUS, MASTERPLAN, DEVIL’S TRAIN), klávesák Jens Johansson (STRATOVARIUS) a vokalisti Ralf Scheepers (ex-GAMMA RAY, PRIMAL FEAR), Rob Rock (IMPELLITTERI, Axel Rudi Pell) a Caterina Nix (CHAOS MAGIC).

Další informace mají podle samotného protagonisty brzy následovat.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace