Nový Spark
venku od 30. října
Timo Tolkki se řítí do průšvihu, myslí na sebevraždu

Timo Tolkki se řítí do průšvihu, myslí na sebevraždu

Finský muzikant, který je stále ještě ženatý s dcerou českého zpěváka Karla Gotta, ztratil pevnou půdu pod nohama. Společnost mu v poslední době dělají alkohol a černé myšlenky.

Dominika Gottová muže opustila a vrátila se do Česka kvůli údajné nevěře s mladou mexickou muzikantkou Claudií Pearl. Té má být bývalý člen STRATOVARIUS muzikantským guru. Jejich nejasný vztah je ovšem zřejmě hlubší.

Zveřejnil(a) Timo Tolkki dne Středa 4. prosince 2019

Samotný Timo zatím ve Finsku pil jako duha a snažil se dát do kupy peníze na letenku do Mexika za svou múzou. „Myslím, že zůstanu tady ve Finsku. Tolik jsem se na výlet těšil, ale znovu jsem selhal. Asi nemám být šťastný, sejdeme se až v nebi. Půjdu za svým otcem,“ napsal na sociální síti se spoustou pravopisných chyb rozrušený Tolkki. Jeho poslední statusy ovšem napovídají, že nakonec skutečně do Latinské Ameriky vyrazil, bohužel zde však nepochodil.

Jen doufejme, že vzhledem ke své bipolární poruše nenaplní svoje plány na dobrovolný odchod ze života a dá se znovu do formy. Jeho geniální kytarové vlohy by na powermetalové scéně dozajista chyběly.

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
31.10. LIVESTREAM CODE ORANGE
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
05.11. LIVESTREAM PARADISE LOST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
18.12. LIVESTREAM TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
A co FAKKER!?