Nový Spark
venku od 1. července
Uběhlo 32 let od koncertu GUNS N’ ROSES na Strahově. Zavzpomínejte s námi!

Uběhlo 32 let od koncertu GUNS N’ ROSES na Strahově. Zavzpomínejte s námi!

GUNS N’ ROSES, FAITH NO MORE a SOUNDGARDEN 20. května 1992 na Strahově. Dnes je to přesně 32 let, kdy jedna z nejslavnějších a tehdy nejsledovanějších rockových kapel uvedla pětačtyřicetitisícový dav do stavu hudební euforie.

Kup si na Sparkshopu album nebo parádní merch GUNS N’ ROSES!

Koncert, doprovázený zvědavým očekáváním, co neurvalý frontman Axl Rose společně se svojí sebrankou předvede, začal v 21:15 hodin po vystoupení SOUNDGARDEN a FAITH NO MORE. GUNS N’ ROSES k nám zavítali úplně poprvé a dvouapůlhodinová show přítomné diváky naprosto omámila a ohromila. Axl Rose, Slash, Dizzy Reed, Matt Sorum, Duff McKagan, Gilby Clarke, doprovodné vokalistky, tanečnice a hráčky na dechové nástroje okamžitě rozezpívali a rozdivočeli přeplněný Strahov. Zazněly všechny pecky z tenkrát dosavadních čtyř alb kapely - skladby „You Could Be Mine“, „Knockin' On Heaven's Door“, „November Rain“, „Live And Let Die“ a po mohutném vytleskávání i přídavky „Paradise City“ a „Estranged“.

Při monstrózním koncertě s videoprojekcí, světelnou show, ohni i ohňostroji Axl vystřídal neuvěřitelných šestnáct kostýmů. A taky se stihnul několikrát rozčílit a skopnout z pódia odposlechové reproduktory. Hollywoodský rebel dostál své pověsti. A celí GUNS N’ ROSES ukázali českých fanouškům, proč jsou jedním z nejvýraznějších představitelů hard’n’heavy scény. Jejich schopnost prodat a předvést naživo svůj hudební talent je do dnešních dní nevídaná. Kdo z vás tuto památnou show viděl? A kdo má stále schovaný lupen za 350 korun?


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.12. FREEDOM CALL, DRAGONY
06.12. FREEDOM CALL, DRAGONY
11.12. KREATOR, ANTHRAX, TESTAMENT
12.12. FIT FOR AN AUTOPSY, SYLOSIS, DARKEST HOUR, HERIOT
14.12. TARJA
15.12. TARJA
16.12. TARJA
18.12. TARJA
19.12. TARJA
08.02. THE HALO EFFECT, PAIN, BLOODRED HOURGLASS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace