Nový Spark
venku od 1. dubna
Únorová KLUBOOFKA zveřejňuje nominované kapely

Únorová KLUBOOFKA zveřejňuje nominované kapely

Únor bílý pole sílí, říká jedna lidová pranostika. Sílí i KLUBOOFKA, a to nejen přidáním dalšího klipu, ale stává se i plnohodnotnou Česko – Slovenskou hitparádou! O tohoto pořadu bude zastoupena minimálně jedním klipem slovenská scéna. Odběratelé Youtube kanálu se mohou těšit na soutěže o zajímavé ceny.

V únorové hitparádě uvidíte tyto klipy:

Fénix & Simona Drábková - Každou noc jsi má
Sebastien - Nechtěná
Dangar Six - Král
Eufory - Dancing Star SK

Vítěz lednového kola

Fatbat - Po cestě trnité

Tlustý netopýr roztáhl svá mocná křídla na podzim roku 2017. Od té doby toho stihl na naší hudební scéně již mnoho, včetně vydání prvního alba „Pozvedněte prapory!“. A prý už chystá další.

Divoká karta Nároďáku Jaroměř

Torrax – Příběhy

Jsou mladí a nespoutaní díky energii čišící z jejich poctivého power metalu. Nové album je na spadnutí a chystají si pro fanoušky spoustu překvapení. Některé v rámci pořadů KLUBOOFKA.

Divoká karta rádia HEY

Rock String – Anděl

Rocková parta z Ivančic u Brna přichází se svojí skladbou pod záštitou Divoké karty rádia HEY. Zde také jejich skladby uslyšíte ve velké míře.

Hlasování probíhá formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas. Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru. Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE „KLUBOOFKA“.

Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát čtyři multipacky piva CHOTĚBOŘ Premium. Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát čtyři multipacky piva CHOTĚBOŘ Premium.

Pro skalní fanoušky byla spuštěna FB skupina KLUBOOFKA FAMILY, kde bude zveřejňován unikátní obsah a předpremiéry pořadů. Aktuálně záznamy koncertů kapel DYSANGELIUM, OKULT a SCELETONS!!!

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LIVESTREAM KORN
01.05. LIVE STREAM DEVIN TOWNSEND
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace