Nový Spark
venku od 1. září
Ušetři před Vánoci a využij slevu na kapelní trička!

Ušetři před Vánoci a využij slevu na kapelní trička!

Vánoce se blíží nezadržitelným tempem a do Štědrého dne zbývá přesně měsíc. Abychom vám usnadnili výběr vánočních dárků, máme pro vás časově omezenou slevu do středy 30. listopadu 10 procent na veškerá kapelní trička!

Sparkshop funguje v lehce jiném režimu, než býváte zvyklí u gigaprodejců typu Alza. Mnoho zboží pro vás objednáváme od zahraničních dodavatelů, a proto jsou dodací lhůty delší. V předvánočním shonu, kdy dopravci pravidelně kolabují pod náporem balíků, se lhůty dodání ještě prodlužují. To je realita, se kterou nic neuděláme.

Dodání do Vánoc jsme proto schopni garantovat do 30. listopadu, pak už je dodávka vysoce nejistá. I když zázraky se dějí hlavně o Vánocích…Abychom tuto skutečnost kompenzovali nabízíme právě do půlnoci 30. listopadu slevu 10 PROCENT na všechna kapelní trička.
Slevový kód: VANOCE10

TRIČKA VYBÍREJTE ZDE

Objednávky po 30. listopadu samozřejmě objednáme a dodáme je po Novém roce. Dále budeme mít skladové věci v sekci Last Minute Jackpot a celý náš archiv časopisů a speciálů .

Děkujeme moc za pochopení a přejeme všem hlavně pohodu a odpočinek o Vánocích. Čert ví, že ho všichni potřebujeme, jak „…And Justice For All“ basovou linku Jasona Newsteda.
Díky za vaši přízeň Sparkshopu a těšíme na vás v roce 2023!

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace