Nový Spark
venku od 1. června
V novém singlu Adriana Benegase se potkali zpěvák FIREWIND a producent AVANTASIE

V novém singlu Adriana Benegase se potkali zpěvák FIREWIND a producent AVANTASIE

Metalový skladatel, producent a klávesista Adrian Benegas vydává nový singl s videoklipem „Orphan of Life“. V epické symfonické skladbě se představí zpěvák FIREWIND Herbie Langhans a producentské dovednosti předvádí renomovaný Sascha Paeth (AVANTASIA, KAMELOT, RHAPSODY, EPICA).

V druhé polovině loňského roku měl Adrian plné ruce práce s produkcí nových písní společně se zpěvákem Herbiem Langhansem, který nazpíval jeho debutové album „The Revenant“. Adrian se tentokrát spojil také s producentem Saschou Paeth. „Orphan Of Life“ je přitom prvním singlem z připravovaného většího celku. Další materiál uslyšíme v dalších měsících.


Benegas je známý jako zakladatel symfonického metalového projektu TRAGUL a dále zmíněným debutem „The Revenant“. Na těchto dílech spolupracoval s mnoha světovými hudebníky a producenty včetně Ralfa Scheeperse (PRIMAL FEAR), Henningse Basse (METALLIUM, MAYAN), Zuberoa Aznareze (DIABULUS IN MUSICA), Alexe Holzwarthe (RHAPSODY OF FIRE), Olivera Holzwartha (BLIND GUARDIAN, Tarja), Jacoba Hansena (AMARANTHE, VOLBEAT, EPICA) nebo Miky Jussila (NIGHTWISH, SONATA ARCTICA).

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace