Nový Spark
venku od 1. července
Váleční psi MÖTLEY CRÜE se vrací s novým singlem a psycho klipem

Váleční psi MÖTLEY CRÜE se vrací s novým singlem a psycho klipem

Legendární zhýralí rockeři MÖTLEY CRÜE nikam neodcházejí – právě naopak. Právě představují nový singl „Dogs of War“ společně s ujetým videoklipem.

Jedni z hlavních aktérů hairmetalové scény osmdesátých let sice už kdysi odjeli rozlučkové turné a poslední dobou o nich bylo slyšet hlavně ohledně kauzy týkající se odchodu původního kytaristy Micka Marse, rozhodně to však neznamená, že na ně můžeme zapomenout. Přichází totiž s první novou tvorbou od roku 2018, kdy nahráli několik nových skladeb pro film „The Dirt“. Novinka se jmenuje „Dogs of War“ a fanoušci si ji mohou vychutnat rovnou i s videoklipem, který ukazuje hlučnou čtveřici ve zvláštním a šíleném světě plném násilí. Zda se jedná o špatný trip, nebo postapokalyptický válečný svět, to necháme na každém z vás.

MÖTLEY CRÜE na Sparkshopu

Bob Rock, který produkoval nový singl a také slavné album MÖTLEY CRÜE z roku 1989 „Dr. Feelgood“, dodává: „Práce s kapelou na nové písni bylo to nejsnadnější sezení, jaké jsem s nimi kdy měl… CRÜE jsou v nejlepší formě! A mají v zásobě spoustu nových věcí.“

„Chceme stále vydávat novou hudbu, abychom nestagnovali,“ řekl Billboardu zpěvák Vince Neil, který zároveň dodal, že spoustu nových fanoušků jim vynesl jejich životopisný snímek „The Dirt“, a tak chtějí tvořit i pro ně.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
20.08. ARKONA (RUS), VELESAR
22.08. BORN OF OSIRIS
30.08. ILL NINO, EKTOMORF, MIND INCISION
31.08. Metal!!! 2024 MARDUK, KRISUN...
07.09. HEILUNG, ZEAL & ARDOR
08.09. OVERKILL
09.09. VAMPIRES EVERYWHERE!, PSYCHO VILLAGE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace