Nový Spark
venku od 2. května
Vánoční Spark Rock Party

Vánoční Spark Rock Party

VÁNOČNÍ SPARK ROCK PARTY

POZOR ZMĚNA POŘADÍ KAPEL:

20:00 THE SNUFF

20:40 DANIEL KROB

21:20 KRAZ - JIŘÍ SCHELINGER REVIVAL BAND

Poslední Spark Rock Party v letošním roce se koná v pondělí 9. prosince tradičně pražském Hard Rock Cafe a představí se na ní hned tři kapely - stálici domácí rockové scény Daniela Kroba (dříve Arakain, Kreyson a další) s jeho doprovodnou kapelou, vynikající revival Jiřího Schelingera Kranz a mladé naděje tuzemského tvrdého rocku The Snuff.

Tato Spark Rock Party bude zároveň vánočním večírkem magazínu Spark, kde budou mít čtenáři jedinečnou možnost potkat se s redaktory magazínu a osobnosti domácí metalové a rockové scény. Celý večer již tradičně uvádí legenda rockové novinařiny Jaroslav Špulák.

Nedílnou součástí Spark Rock Party, která nebude chybět ani tentokrát, je také tradiční tombola všech registovaných o zajímavé ceny, které věnuje Spark a Hard Rock Cafe Praha. K cenám tentokrát přibudou ještě CD zúčastněných kapel. Každý registrovaný pak také obdrží pásek, který hobude opravňovat k odběru dvou piv za cenu jednoho po celý večer. Registrační poplatek bude výjimečně rovných 100,- Kč, protože celá akce probíhá v rámci celosvětové kampaně „IMAGINE THERE’S NO HUNGER“*, kterou zašťituje Yoko Ono, Hard Rock International a organizace WhyHunger. Přijďte se báječně pobavit, potřást si rukou s redaktory Sparku a ještě navíc přispět na dobrou věc. To vše za doprovodu skvělé muziky a ve výjimečné atmosféře pražského Hard Rock Café.

VÝTEČNÁ MUZIKA SKVĚLÁ ATMOSFÉRA BÁJEČNÁ TOMBOLA DVĚ PIVA ZA CENU JEDNOHO

*Kampaň IMAGINE pomáhá celosvětově zvýšit povědomí o hladomoru a chudobě. Aktivně proti této problematice bojuje pomocí finančních prostředků, které vybírá prostřednictvím prodeje nejrůznějšího zboží v limitovaných edicích a pořádáním kulturních akcích po celém světě. K dnešnímu dni kampaň IMAGINE pomohla hladem sužovaným komunitám ve 22 zemích, zajistila a doručila přes 7,2 miliónu nutričně kvalitních pokrmů hladovějícím dětem a podpořila programy, které naučily více než 8800 rodin a členy komunit, jak nepřetržitě pěstovat základní potraviny. Celosvětově u více než 5,6 miliónů lidí zvýšila povědomí v aktivní pomoci hladem postižených oblastí. Kampaň „IMAGINE THERE’S NO HUNGER“ dokazuje, že každý jediný darovaný dolar má smysl. Od 4. listopadu 2013 nabízí celosvětově síť podniků Hard Rock exkluzivní limitovanou edici výrobků na podporu kampaně „IMAGINE THERE’S NO HUNGER“. Speciální edice výrobků zahrnuje náramek, pánské triko, šálu a brož. Výrobky jsou k odstání buď v obchodech podniků sítě Hard Rock nebo on-line na stránkách www.hardrock.com. Náramek lze zakoupit formou charitativního příspěvku v hodnotě 50 Kč nebo více. Čistý zisk z prodeje náramku a brože poputuje na konto organizace WhyHunger, stejně tak poputuje 15% čistého zisku z prodeje pánského trika a šály. Fanoušci z celého světa mohou tuto kampaň podpořit svými příspěvky, jež se týkají Kampaně „IMAGE“. Fotografie nebo videa mohou sdílet prostřednictvím oficiálních stránek kampaně „IMAGINE 2013“ na stránkách: Facebook.com/Hardrock, Twitter.com/HardRock nebo #IMAGINENOHUNGER.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
31.05. Metalfest Open air
01.06. Sorfest
01.06. Legendy 10
03.06. Alice in Chains, Black Rebel Motorcycle Club
04.06. Tool
04.06. Slayer
06.06. Smashing Pumpkins
07.06. Rock im Park
08.06. Československý Rockfest
09.06. Nunslaughter, Disparage, Inferia, Blodride
A co FAKKER!?