Nový Spark
venku od 1. června
VIDEO: FOREIGNER – „The Flame Still Burns“

VIDEO: FOREIGNER – „The Flame Still Burns“

Tak tohle je senzační zpráva určitě nejen pro pamětníky. Rockoví veteráni FOREIGNER v příštím roce oslaví čtyřicáté narozeniny a jako první dárek pro své příznivce mají novou skladbu „The Flame Still Burns“, rovnou i s videoklipem. Ačkoliv, přesněji by bylo uvést „staronovou“, jelikož kytarista Mick Jones ji původně složil už téměř před dvaceti lety pro filmovou hudební komedii Pořád naplno o stárnoucích rockerech snažících se rozjet kdysi slibnou kariéru. Čerstvě ji však FOREIGNER předělali a aktuálně využívají jako titulní věc čtyřpísňového EP připraveného speciálně pro tzv. Record Store Day.

Dalším dárkem bude příští rok vydávaná oficiální biografie A Foreigner´s Tale a fanoušci doufají, že při takto významném výročí by se do kapely, byť jen příležitostně, mohl vrátit i zpěvák Lou Gramm. Ostatně, sám Jones tuto možnost nevylučuje. „Je to docela možné. Dokonce jsme o tom spolu mluvili a pracujeme na tom, aby to klaplo,“ uvedl před pár měsíci.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace