Nový Spark
venku od 2. října
Všechny Jamesovy kytary...

Všechny Jamesovy kytary...

Repertoár hudebně laděného čtiva v říjnu obohatí jeden nevšední kousek pro ty nejzapálenější fanoušky METALLIKY, specificky Jamese Hetfielda. Chystaná publikace Messengers: The Guitars of James Hetfield totiž na 400 stranách mapuje vše, na co kdy Papa Het hrál. Od úplných počátků až po současnosti, bez ohledu na tvar, barvu či rok výroby.

Kniha bude z velké části fotografická, kdy každý z nástrojů je vyobrazen takřka muzejně, mnohdy i s těmi nejmenšími detaily. K tomu James Hetfield kytary doprovází povídáním technického charakteru, ale i obyčejnými vzpomínkami, které na ten který model má.

„Můj hráčský styl je trošku neomalený. Vždy mě zajímá v prvé řadě riff coby základ skladby. Vždy mi imponoval Tony Iommi, na jehož riffech skladby stojí a vše se pak točí kolem nich. To mě spolu s rychlým downpickingem Johnnyho Ramoneho ovlivnilo nejvíc,“ řekl ke svému stylu před časem James Hetfield.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace