Nový Spark
venku od 1. července
Výherní automaty s tématikou rockové hudby

Výherní automaty s tématikou rockové hudby

V All Right casino nejsou žádná témata, která by nebyla pokryta. Stranou nezůstávají ani fanoušci rockové hudby. Při hraní se mohou bavit nejen postupem a výhrami, ale také svými oblíbenými melodiemi. Výrobci používají motiv nejen pro zvuk, ale také jako hlavní znaky a motivy v designu rozhraní.
Ozzy Osbourne od společnosti NetEnt
Stroj Ozzyho Osbourna, vydaný v roce 2019, byl v předstihu žádaný. Za prvé, tento zpěvák tymu poměrně hodně fanoušků. Za druhé, vývojáři stroje věnovali pozornost nejen designu, ale také mechanice. Tento automat nabízí hned několik jedinečných funkcí:
Kumulativní násobitel, který mění výplatní šance po hodu na výherní mřížce;
Scatter, který spustí sérii bezplatných kol s dalšími symboly;
Bonusová hra, ve které známý symbol Wild získává další vlastnosti.
Celá akce se samozřejmě odehrává na pozadí basových beatů ikonického umělce, jehož portrét se objevuje jako ceněný symbol.

Výběr v zahraniční casina pro české hráče tento stroj opravdu nemůže být fanouškem velkolepého Ozzyho. Stroj má spoustu dalších předností - výplaty přes 96 %, freespiny, bonusové funkce, které zvyšují dynamiku a volatilitu. Právě pro tuto kategorii se vývojáři už v úvodní úvodní obrazovce ptají, zda chcete hudbu vypnout, nebo nechat zapnutý soundtrack.
Osbournes od Microgaming
Slavná společnost Microgaming se rozhodla představit svou verzi slotu Ozzy Osbourne již v roce 2018. Z hlediska funkčnosti a mechaniky je tento stroj horší než jeho předchůdce. Právě díky tomu však bude v Evropě pravděpodobně populárnější - tradičně konzervativní evropská veřejnost dává přednost simulátorům s transparentním akruálním schématem a jednoúrovňovým dějem. Stroj od Microgaming je právě takový. Hráčům se zobrazí standardní mřížka s pěti válci, 20 řadami a možností měnit počet aktivních a kombinací pouze z levé strany obrazovky.
Výplaty jsou stejně transparentní - z jedné kombinace můžete vyhrát až 1 000 ekvivalentů sázek na řadu a do tohoto rozložení nezasahují žádné další funkce. Jedinými speciálními postavami ve hře jsou Divocí. Aby se nenarušil výplatní cyklus, lze vypnout i rizikové kolo.
V symbolech tento stroj odhaluje poněkud neobvyklou stránku života ikonického hudebníka. Místo symbolů na obrazovce se budou točit jeho rodinní příslušníci. Účinkující v nezměněném make-upu se objeví pouze jako symbol seniora. Soundtrack je postaven na hudebníkových melodiích v klasickém instrumentálním aranžmá.
Jimi Hendrix od NetEnt
Stejná kategorie hráčů, kteří dávají přednost jednoduché sloty, a užít si tuto verzi NetEnt - stroj z kultovní trilogie věnované světovému rocku. Umělci nečekaně odmítli zobrazit sám účinkující - objeví se pouze jako zvláštní symbol v sérii freespinov. Pokud scattery neposkytnou podobu této kombinace, na obrazovce se objeví idylický kaleidoskop, který se přesouvá do doby hippies - květiny, korálky, pletené smyčky z penízků. Odkaz na název bude zřejmý pouze tehdy, když zapnete zvuk - v pozadí budou hrát romantické rockové balady v učebnicovém kytarovém aranžmá.
Kytara se objeví i na bicích. Legendární nástroj je hlavním symbolem výherního automatu a můžete za něj získat až 5 000 sázkových ekvivalentů.
Gods of Rock od Thunderkick
Kdo by čekal, že se na tomto stroji objeví Ozzy, Mike nebo Jagger, bude zklamán. Ani Beatles nebudou jedním ze symbolů. Na basu budou hrát skuteční řečtí bohové. Mají vytažené kytary a chystají se na pořádnou párty. Hned si zapněte hudbu - melodie, které vývojáři použili, jsou sice autorským výběrem, ale podle fanoušků rolling stone music opravdu stojí za to.
Nejen hudba přináší rockový adrenalin. Hra se odehrává na šesti válcích a uživatel má k dispozici 20 řad. Sbírejte kombinace 2 znaků, které vám přinesou peníze na libovolném místě herní mřížky. Bonusová hra se skládá z freepinů, během nichž jednotlivé symboly získávají nová práva.
Kdo by čekal, že se na tomto stroji objeví Ozzy, Mike nebo Jagger, bude zklamán. Ani Beatles nebudou jedním ze symbolů. Na basu budou hrát skuteční řečtí bohové. Vytáhli kytary a chystají se uspořádat pořádnou párty. Hned si zapněte hudbu - melodie, které vývojáři použili, jsou sice autorským výběrem, ale podle fanoušků rolling stone music opravdu stojí za to.
Nejen hudba přináší rockový adrenalin. Hra se odehrává na šesti válcích a uživatel má k dispozici 20 řad. Sbírejte kombinace 2 symbolů, které vám přinesou peníze na libovolné pozici na herní mřížce.


Sponzorovaný článek

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
20.08. ARKONA (RUS), VELESAR
22.08. BORN OF OSIRIS
30.08. ILL NINO, EKTOMORF, MIND INCISION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace