Nový Spark
venku od 1. prosince
Výkaly, močení, výhružky. Jon Schaffer (ICED EARTH) popisuje muka z vazby

Výkaly, močení, výhružky. Jon Schaffer (ICED EARTH) popisuje muka z vazby

Kytarista ICED EARTH má pletky se zákonem poté, co se zúčastnil lednového útoku na americký Kapitol. Teď popisuje těžké okamžiky, které si prožil během dvou měsíců ve vězení.

Dle prohlášení advokáta Marca J. Victora, si Schaffer prožil ve vězení peklo: „Můj klient si právě prošel dvěma měsíci pekla, kde po něm ostatní vězni močili, házeli výkaly a vyhrožovali mu smrtí. Jeden ze tří vězňů, kteří mu vyhrožovali, zbil jiného spoluvězně takovým způsobem, že skončil v nemocnici. I poté, co byl hudebník od nebezpečných vězňů přesunut, se obával o svůj život. Důvodem nenávisti bude nejspíš právě účast mého klienta o nepokojích 6. ledna.“

Schaffer byl nakonec obviněn pouze z maření oficiální činnosti Kongresu a vniknutí na soukromý pozemek Kapitolu s nebezpečnou zbraní. Délka zbylého trestu se bude odvíjet na základě toho, jak bude dále spolupracovat s vládou.

On sám připustil, že jeho přesvědčení o zfalšovaných volbách, jej neopravňovalo k nezákonnému vstupu do budovy Kapitolu a útoku na úřední osoby útočným sprejem. Stal se tak prvním, kdo z více než 400 zatčených osob uznal vinu a převzal odpovědnost za své jednání.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
03.02. ABBATH, HELLRIPPER, TOXIC HOLOCAUST
04.02. ARCHITECTS, SPIRITBOX, LOATHE
09.02. HEATHEN STRIKE OVER BRNO V
14.02. PEYTON PARRISH
15.02. SUFFOCATION, ENTERPRISE EARTH, ad.
16.02. NOTHING BUT THIEVES
16.02. ANY GIVEN DAY
16.02. BATTLE BEAST
16.02. SERENITY, TEMPERANCE
16.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace