Nový Spark
venku od 2. října
Whiskyfest v Praze od Sparku se slevou 50 procent

Whiskyfest v Praze od Sparku se slevou 50 procent

Pro milovníky kvalitního alkoholu pořádá časopis Barlife akce jako Ginfest a Rumfest, které se každoročně těší mimořádné oblibě. Letos přichází s novinkou – Whiskyfest by Barlife, který se uskuteční v sobotu 7. dubna v holešovické Továrně.

Ochutnáte více než 70 značek whisky nejen ze Skotska, ale i z Japonska, USA, Indie ale i Česka, za super ceny. Vše doplní skvělá kuchyně Paula Daye z Michellinských podniků Sansho nebo Maso a kobliha. Během večera vystoupí irský zpěvák Travis O'Neill společně s Vojtou Kalinou (oba Pipes & Pints) a Ondřej BlackPes (Travis O'Neill And His Cardinal Sins). Postarají se tak o správnou atmosféru irských pubů, kde whisky i whiskey teče proudem.

Čtenáři magazínu Spark mají jedinečnou možnost dostat se na akci za zvýhodněnou 50% cenu! Stačí při koupi lupenu na stránkách https://goout.net/cs/listky/whiskyfest-2018/huxb/ zadat slevový kód Y25SPARK1WF a zaplatit jen 125 Kč. Potkáme se v Továrně!

www.whiskyfest.cz

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace