Nový Spark
venku od 1. listopadu
Wine’n’Roll: THE ROLLING STONES

Wine’n’Roll: THE ROLLING STONES

Poslyšte s námi příběh, který se zrodil ve slunném Španělsku, kde parta rockových fanatiků vyšlechtila vlastní odrůdy vína, které dostaly jména po kultovních hitech nejslavnějších kapel. Jdeme ochutnávat!

Rocková vína seženete exkluzivně u prodejců Karban víno.


The Rolling Stones – Sympathy for the Devil 0,75L

Znáte nejranější moment slavné skladby? Vznikla coby basová linka v rytmu samby v rukou Keitha Richardse jako součást nespoutané improvizace, pro víno je tak jako stvořená.

Odrůdy hroznů tvoří 75% Verdejo a 25% Sauvignon.

„Sympathy for the Devil“ je pěstováno v Toledu na suchých, jílovitých kopcích, které svou drsností zajišťují vínu upřímnost a ekologickou udržitelnost.

Je slámově zbarvené, s tóny zelené a ocelové, má lesklý a krystalický aspekt. Čichové buňky zaregistrují čisté a intenzivní aroma, tropické ovoce jako grapefruity, citrusové plody, nebo balsamico.

Chuť je čerstvá, vyvážená, s hořkostí v těle charakteristickou pro tyto odrůdy. Doporučuje se k rizotu, rybám, mořským plodům a středomořské kuchyni vůbec.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace