Nový Spark
venku od 1. března
WITCH HAMMER vypustili Přízrak svědomí

WITCH HAMMER vypustili Přízrak svědomí

Nová deska jablunkovských WITCH HAMMER vyjde na jaře u Smile Music a do tradičního metalového kování vnáší svěží vánek. Minulý měsíc album představili prvním, vpravdě úderným singlem, na nějž nyní navazují videoklipem „Přízrak svědomí“. A jedná se o hitovku jaksepatří.

Premiérové video „Přízrak svědomí“ z nového alba „Absolutno II: Coinspirace“, k němuž byl spuštěn i předprodej, je druhým singlem WITCH HAMMER z nadcházejícího alba. Video vzniklo ve spolupráci s Metalshopem a natáčelo se v nádherném prostředí divadla v Českém Těšíně.

PŘEDPRODEJ ALBA na Sparkshopu

Ačkoli se píseň dotýká tématu sebeobelhávání, kvartet z našeho nejvýchodnějšího města ji označuje za skladbu mající asi největší hitové ambice. „Je vystavěna na výrazných melodických linkách a refrén leze do hlavy takzvaně na ‚první dobrou‘,“ uvádí k čerstvému singlu jednou větou vše podstatné basák a textař kapely Petr Caputa.

Pokud „Krypto elita“ ukázala tvrdší stránku kapely, kde se proplétají tuzemské kořeny (VITACIT, TITANIC) s těmi zámořskými (MEGADETH, QUEENSRŸCHE), vnímavý posluchač u „Přízraku svědomí“ určitě zaregistruje, jak chytře touto skladbou WITCH HAMMER vyvolávají ducha a feeling 80. let, kdy se heavy muzika a rock obecně hřál na výsluní popularity. A power kvartet z Jablunkova o tom ví své.

Podobnou muziku za svých víc než 20 let na scéně má načtenou. A nové, v pořadí šesté album, které na jaře vyjde u Smile Music, všechny zkušenosti WITCH HAMMER zohledňuje. Ty z jejich sdílení pódií s ikonami jako KREATOR, SAXON, GAMMA RAY, EDGUY, RAGE, PRIMAL FEAR ad. nevyjímaje.

„Přízrak svědomí“ na Spotify

Vizuál singlu, jakožto triček k němu, vytvořil David Havlena a jako další dílek skládačky zapadá do celkového konceptu alba. Zpracování videa měl kompletně v režii ostřílený karvinský matador Digaz.

http://witchhammer.cz

https://facebook.com/Witchhammer.cz

https://instagram.com/witchhammerofficial

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace