Nový Spark
venku od 1. července
Zemřel zakládající člen STAIND, bubeník Jon Wysocki

Zemřel zakládající člen STAIND, bubeník Jon Wysocki

Ve věku 53 let zemřel zakládající člen STAIND, bubeník Jon Wysocki. S kapelou působil od jejího zrodu v polovině devadesátých let až do svého překvapivého odchodu v roce 2011. Tehdy ho zdůvodňoval rozladěním z práce na eponymním albu „Staind“, které se pro kapelu stalo až do loňského „Confessions of the Fallen“ na dlouhých dvanáct let posledním. Byl tak u všech jejich zásadních úspěchů.

Příčina jeho úmrtí zveřejněna nebyla, dle dostupných informací však měl zdravotní problémy s játry, které si žádaly lékařskou péči.

STAIND na Sparkshopu

Frontman STAIND Aaron Lewis vzdal svému kamarádovi a někdejšímu spoluhráči hold s tím, že „ztratil bratra“. „Všechny ty bitvy, které jsme spolu sváděli. Bitvy, které jsme sváděli proti sobě. Bitvy, které jsme sváděli bok po boku s našimi vnitřními démony. Bitvy, které jsme prohráli i ty, v nichž jsme zvítězili. Jon byl můj přítel. Byl náš bratr. Mám zlomené srdce. Svět už nebude stejný. Uvidíme se na druhém břehu, kamaráde,“ napsal Lewis.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
02.11. BROTHERS OF METAL, GRAILKNIGHTS
02.11. DREAM THEATER
02.11. GUANO APES
04.11. IRON MAIDENS
07.11. ASSASSIN, NUCLEAR, BURDEN OF GRIEF
09.11. THE GEMS
10.11. ULCERATE, SELBST
13.11. VOLA
13.11. DEAD DAISIES, BEASTO BLANCO, MIKE TRAMP - WHITE LION SONGS
13.11. LUCIFER, THE NIGHT ETERNAL, TANITH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace