Nový Spark
venku od 1. prosince
Zemřela Lisa Marie Presley, jediná dcera krále rock’n’rollu

Zemřela Lisa Marie Presley, jediná dcera krále rock’n’rollu

Šokující novinku potvrdila její matka Priscilla, která ve svém prohlášení napsala: „S těžkým srdcem se s vámi musím podělit o zdrcující zprávu. Moje úžasná dcera Lisa Marie nás navždy opustila. Byla to nejsilnější, nejzanícenější a nejvíc milující žena, kterou jsem kdy poznala. Prosíme vás o soukromí, zatímco se snažíme s touto hlubokou ztrátou vyrovnat. Děkujeme vám za lásku a modlitby.“

Její komentář dorazil jen několik hodin po oznámení, že Lisa Marie byla ve čtvrtek 12. ledna převezena do nemocnice. Podle přímého zdroje našla Lisu hospodyně, jak v bezvědomí leží ve svém domě v Calabas poté, co utrpěla zástavu srdce.

Lisa Marie se narodila 1. února 1968 Elvisovi a Priscille Presleyovým v Baptist Memorial Hospital v Memphisu, pouhých devět měsíců po svatbě jejích rodičů 1. května 1976.

Ve svém životě se vydala po otcových šlépějích a vydala několik sólových alb – „To Whom It May Concern“ (2003), „Now What“ (2005) a „Storm & Grace“ (2012). Byla čtyřikrát vdaná, mimo jiné za Michaela Jacksona či Nicolase Cage, a měla čtyři děti. Jeden z jejích potomků, syn Benjamin Keough, spáchal v roce 2020 sebevraždu.

Lisa Marie byla naposledy veřejně viděna na předávání Zlatých glóbů, kam dorazila podpořit Austina Butlera, který nakonec za svůj výkon ve filmu Elvis získal ocenění v kategorii „Nejlepší mužský výkon v dramatu“. Už tam podle médií působila nejistě a nemocně.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace