Nový Spark
venku od 1. července
Zemřela Lisa Marie Presley, jediná dcera krále rock’n’rollu

Zemřela Lisa Marie Presley, jediná dcera krále rock’n’rollu

Šokující novinku potvrdila její matka Priscilla, která ve svém prohlášení napsala: „S těžkým srdcem se s vámi musím podělit o zdrcující zprávu. Moje úžasná dcera Lisa Marie nás navždy opustila. Byla to nejsilnější, nejzanícenější a nejvíc milující žena, kterou jsem kdy poznala. Prosíme vás o soukromí, zatímco se snažíme s touto hlubokou ztrátou vyrovnat. Děkujeme vám za lásku a modlitby.“

Její komentář dorazil jen několik hodin po oznámení, že Lisa Marie byla ve čtvrtek 12. ledna převezena do nemocnice. Podle přímého zdroje našla Lisu hospodyně, jak v bezvědomí leží ve svém domě v Calabas poté, co utrpěla zástavu srdce.

Lisa Marie se narodila 1. února 1968 Elvisovi a Priscille Presleyovým v Baptist Memorial Hospital v Memphisu, pouhých devět měsíců po svatbě jejích rodičů 1. května 1976.

Ve svém životě se vydala po otcových šlépějích a vydala několik sólových alb – „To Whom It May Concern“ (2003), „Now What“ (2005) a „Storm & Grace“ (2012). Byla čtyřikrát vdaná, mimo jiné za Michaela Jacksona či Nicolase Cage, a měla čtyři děti. Jeden z jejích potomků, syn Benjamin Keough, spáchal v roce 2020 sebevraždu.

Lisa Marie byla naposledy veřejně viděna na předávání Zlatých glóbů, kam dorazila podpořit Austina Butlera, který nakonec za svůj výkon ve filmu Elvis získal ocenění v kategorii „Nejlepší mužský výkon v dramatu“. Už tam podle médií působila nejistě a nemocně.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
09.09. OVERKILL
10.09. MIDNIGHT DANGER
14.09. THE HU
16.09. NYTT LAND
17.09. ILLDISPOSED, DEFACING GOD, PERSECUTOR
20.09. ORPHANED LAND, SCIENCE OF DISORDER
21.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
22.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
22.09. SATAN, HAUNT, HELL FIRE
26.09. PRAŽSKÝ VÝBĚR
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace