Nový Spark
venku od 1. července
Zpěvák GRETA VAN FLEET se přihlásil k LGBT+ komunitě, podpořil ho Rob Halford

Zpěvák GRETA VAN FLEET se přihlásil k LGBT+ komunitě, podpořil ho Rob Halford

Josh Kiszka, zpěvák skupiny GRETA VAN FLEET, se veřejně přihlásil jako člen LGBT+ komunity, podporu našel i u frontmana JUDAS PRIEST.

Kiszka napsal na Instagram prohlášení, že „je již osm let v láskyplném vztahu se svým přítelem“. Napsal také, že jeho blízcí vědí, jak je důležité sdílet tento fakt veřejně. Vysvětlil, že se rozhodl pro veřejný „coming out“, protože jeho domovský stát Tennessee vydal v posledním roce nespočet zákonů zaměřených proti LGBT+. „Je nezbytné, abych pravdivě promluvil nejenom za sebe, ale i v naději, že změním srdce, myšlení i zákony v Tennessee i mimo něj,“ napsal dále Kiszka. Halford, který se k homosexualitě veřejně přihlásil v roce 1998, okomentoval Kiszkův příspěvek a přidal sérii emotikonů.

Senát v Tennessee nedávno schválil zákon, který se pokouší diskriminovat LGBTQ+ obyvatele tím, že kodifikuje „pohlaví“ jako „neměnné biologické pohlaví osoby, které je určeno anatomií a genetikou existující v době narození a důkazy o biologickém pohlaví osoby.“ V březnu guvernér státu Tennessee Bill Lee podepsal zákon, který zabraňuje transgender mládeži v přístupu k osvědčené lékařské péči přiměřené věku. Od roku 2015 vydal stát Tennessee 15 zákonů proti LGBT+.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace