Nový Spark
venku od 1. prosince
„The Number of the Beast“ vyjde po 40 letech na kazetě

„The Number of the Beast“ vyjde po 40 letech na kazetě

V březnu uplyne 40 let od vydání fenoménu jménem „The Number of the Beast“. IRON MAIDEN svou třetí studiovku, z níž se zrodily vedle stejnojmenné skladby i metalové šlágry jako „Run to the Hills“, „Hallowed Be Thy Name“ nebo „22 Acacia Avenue“, vzpomenou narozeninovou kazetou! Ta vyjde 25. března, přičemž nabídne osmičku původních skladeb v remasterované podobě z roku 2015, s obalem vycházejícím z toho původního z roku 1982 a maličko upraveným bookletem.

„Na prvních dvou deskách jsme využili vesměs skladby, které jsme dali dohromady dlouho předtím, než jsme vůbec podepsali nahrávací kontrakt. Před ,The Number of the Beast‘ jsme už žádné zásoby neměli a museli jsme vymyslet, co dál. Navíc jsme byli celkem pod tlakem, protože jsme neměli moc času. Ale tehdy jsme fungovali v režimu album – turné – album – turné, takže jsme věděli, že nemáme na výběr a prostě jsme se do toho pustili. A ono to vyšlo,“ zavzpomínal na zrod „The Number of the Beast“ kapelník Steve Harris.

Kazetu „The Number of the Beast“ vám už brzo nabídneme na Sparkshopu a k výročí jako takovému chystáme do magazínu velké věci!

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace