Nový Spark
venku od 1. září
„Živé nás nezajmete!“ DIRTY HONEY prosazují v nové klipovce svou nezávislost

„Živé nás nezajmete!“ DIRTY HONEY prosazují v nové klipovce svou nezávislost

Jedna z nejžhavějších rockových raket DIRTY HONEY představuje své očekáváné album novým singlem s videoklipem. „Won’t Take Me Alive“ kreslí nesmlouvavou linii mezi vlastním nesmlouvavým sebeurčením na jedné straně a potenciálními hrozivými následky na straně druhé.

Kapela upozorňuje na svou novou nahrávku „Can’t Find the Brakes“, která vyjde 3. listopadu titulní skladbou i novým singlem „Won’t Take Me Alive“ s klipem. Obě skladby jsou pecky plné energie se zajímavými příběhy.

„Won't Take Me Alive“ je příběh utlačovaných lidí, kteří statečně vzdorují a bojují za své přesvědčení. Zpěvák Marc LaBelle našel svoji inspiraci na Ukrajině i při rozhovoru s mužem, kterého potkal při návštěvě Berlínské zdi. Text rezonuje s těmi, kteří museli žít pod autokratickou vládou. Videoklip je více doslovný, když ukazuje rockerku, která bojuje s pravidly na soukromé škole. Někdy člověk zoufale hledá únik, aby mohl žít podle sebe. Ne vždycky je však řešení správné.


Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace