Nový Spark
venku od 2. května

Video..

SIXX: A.M. - „Gotta Get it Right“

Jak jsme včera slíbili, přinášíme dnes video k songu „Gotta Get it Right“ od SIXX: A.M.. 7. října se objeví na jejich třetím studiovém albu „Modern Vintage“.

SLIPKNOT – „The Negative One“

SLIPKNOT přicházejí s videoklipem ke své nové skladbě „The Negative One“. Po zhlédnutí, až přijdete na to, co jste právě viděli, nám prosím dejte vědět v diskuzi…

PRIMAL FEAR – „Alive and On Fire“

Od vydání posledního alba PRIMAL FEAR „Delivering the Black“ už sice uplynulo půl roku, ovšem kapela aktuálně přichází s klipem ke skladbě „Alive and On Fire“, který je zároveň rekapitulací právě skončených koncertních aktivit.

WOLF - „Shark Attack“

„Powermetalová dokonalost má jméno WOLF,“ rozplývá se v recenzi novinky těchto Švédů Honza Kozák. Najdete ji v srpnovém Sparku, album „Devil Seed“ se pak na pultech obchodů objeví 25. srpna. Zatím mrkněte na klip!

GET AWAY - „Dimensions of Obsessive Taste“

Deathmetalisté GET AWAY z Borkovan přicházejí s klipem k songu „Dimensions of Obsessive Taste“. Najdete ho na jejich albu „Threshold of Pain“, jehož recenzi vám spolu s rozhovorem přinášíme v červencovém Sparku.

ELUVEITIE - „The Call of the Mountains“

Švýcarští folkmetalisté ELUVEITIE prezentují videoklip ke skladbě „The Call of the Mountains“ z novinky „Origins“, která jim vyjde 5. srpna.

BELPHEGOR - „Conjuring the Dead“

V srpnovém Sparku pro vás budeme mít dvoustránku s BELPHEGOR, tak neváhejte a mrkněte na jejich nové video! Je malinko choré, ale to snad tušíte, ne? „Conjuring the Dead“ je titulní kousek očekávané novinky, která vyjde 11. srpna!

ILL NIÑO - „Live Like There´s No Tomorrow“

Latino metalisté ILL NIÑO se vypravili do pouště, aby tam natočili videoklip ke skladbě „Live Like There´s No Tomorrow“ z jejich nového alba „Till Death, La Familia“, které je venku od úterka.

CHIASMATIC - „Temptament“

Když se střetne metal s folklórem, může z toho být pořádná mela! Valaši CHIASMATIC jsou jedineční nejen hudebně, ale ani jejich nové video nemá obdoby...

OVERKILL - „Bitter Pill“

Thrasheři OVERKILL se toho zjevně nebojí a servírují nám už druhé video z alba „White Devil Armory“. Tentokrát ke skladbě „Bitter Pill“.

LUNATIC GODS - „Kupalo“

Pozdě, ale přece. Sypeme si popel na hlavu a s měsíčním zpožděním zveřejňujeme videoklip slovenských pohanů LUNATIC GODS ke skladbě „Kupalo“.

GOATWHORE - „Baring Teeth for Revolt“

Ďáblovi uctívači GOATWHORE mají od 8. července venku novinku „Constricting Rage of the Merciless“ a aktuálně ji doplňují pekelným klipem k songu „Baring Teeth for Revolt“.

HELLYEAH - „Moth“

HELLYEAH se těší z úspěchu novinky „Blood for Blood“, kterou aktuálně doprovázejí klipem k baladické skladbě „Moth“.

John Garcia - „My Mind“

John Garcia, muž spjatý kdysi s KYUSS, dnes s nástupnickou formací VISTA CHINO, nahrál první sólové album. Nabízíme z něj v podobě videoklipu song „My Mind“, nahrávka vyjde 1. srpna.

THE DAGGER – „1978“

Název skladby „1978“ toho o tvorbě Švédů THE DAGGER říká docela dost. My jen doplňme, že kapelu tvoří bývalí členové DISMEMBER Fred Estby, David Blomqvist a Tobias Cristiansson…

ABORTED – „The Expiration Agenda“

Brutalisté ABORTED přicházejí dva a půl měsíce po vydání alba „The Necrotic Manifesto“ s klipem ke skladbě „The Expiration Agenda“.

BLACK LABEL SOCIETY – „Angel of Mercy“

Zakk Wylde a spol. natočili video k baladě „Angel of Mercy“, kterou najdete na aktuálním albu BLACK LABEL SOCIETY „Catacombs of The Black Vatican“.

Exkluzivní VIDEOPREMIÉRA pro ČR: UNISONIC - "Exceptional"

Pozor, pozor, na vědomost se dává! Teď už od UNISONIC čekejte jenom čistou energii a vášeň! Nejnovější album "Light Of Dawn" je zkrátka euforie. Více>>>

OVERKILL - „Armorist“

Thrasheři OVERKILL udělali video k songu „Armorist“ z novinky „White Devil Armory“, která se stala Top albem Sparku měsíce července!

AVENGED SEVENFOLD - „This Means War“

AVENGED SEVENFOLD natočili na turné klip k songu „This Means War“ z aktuálního alba „Hail to the King“ a dodali mu náležitě živý šmrnc. Ano, to je ten, co tolik připomíná „Sad But True“ od METALLIKY...
Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace