Nový Spark
venku od 1. června
AC/DC, METALLICA, IRON MAIDEN, Ozzy a GUNS N´ ROSES na jednom fesťáku. To není apríl!

AC/DC, METALLICA, IRON MAIDEN, Ozzy a GUNS N´ ROSES na jednom fesťáku. To není apríl!

To, o čem se celý týden spekulovalo, je oficiální. Organizátoři festivalu Power Trip si hlasitě řekli o zápis nejnašlapanějšího rockového festivalu na světě. Účast jim potvrdili AC/DC, METALLICA, IRON MAIDEN, Ozzy, GUNS N´ ROSES nebo TOOL. Pokud byste se ho chtěli zúčastnit, budete si muset krom 599 dolarů (cca 13 tisíc korun) za vstupenku připravit finance i na letenku do Kalifornie, kde se festival začátkem října uskuteční; konkrétně v areálu Empire Polo Clubu, kde se koná též festival Coachella.

Pro AC/DC půjde o první vystoupení od roku 2016, kdy kapela koncertovala s Axlem Rosem za mikrofonem, zatímco se zpěvák Brian Johnson zotavoval z poškození sluchu. Asi překvapivější je však účast Ozzyho Osbourna, který před pár týdny definitivně zrušil své turné a rozloučil se s koncertním životem na cestách rovněž ze zdravotních důvodů. Dle manželky Sharon už se ale cítí líp. „Má se dobře. Je mu mnohem líp. Je zpět,“ řekla v pořadu Piers Morgan Uncensored.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace