Nový Spark
venku od 2. května
ACCEPT sdílí speciální skladbu nahranou s novou láskou Wolfa Hoffmanna

ACCEPT sdílí speciální skladbu nahranou s novou láskou Wolfa Hoffmanna

ACCEPT se s fanoušky dělí o specialitu v podobě nevšední verze skladby „Samson and Delilah“. Závěrečný instrumentální kousek posledního alba „Too Mean to Die“ (2021) dostal oficiální koncertní podobu ozvláštněnou o příspěvek houslistky Ava-Rebekah Rahman, která s kapelou odehrála nejen turné Symphonic Terror v roce 2019, ale také několik koncertů toho aktuálního, včetně vystoupení 18. února v německém Filderstadtu, kde byl aktuální záznam pořízen.

Pozorný fanoušek si všimne, že skladba obsahuje úryvek z Novosvětské symfonie Antonína Dvořáka, ale i toho, že mezi půvabnou houslistkou s indickou krví a ostříleným německým sekerníkem Wolfem Hoffmanem to jiskří nejen muzikantsky. Je to proto, že partnery nejsou jen na pódiu. Jak Rahman prozradila loni na jaře, s Hoffmannem tvoří pár už tři roky.

ACCEPT na Sparkshopu

„Říct, že naše hudební propojení je šílené, jsou slabá slova! Jako profesionální muzikantka vím, jak vzácné je najít s druhým kolegou TAKOVOU chemii. Tím spíš mezi klasickou houslistkou a metalovým kytaristou. Chemii, kdy se vůbec nemusíte dívat na toho druhého, a přesto hrajete v naprostém souladu,“ uvedla ke spojení započatému v roce 2019 Rahman. „A to jsme tehdy vůbec netušili, že skončíme v tom nejvýjimečnějším vztahu našich životů jako muž a žena. Wolf byl ve vztahu čtyřicet let, a i já svůj život trávila s někým jiným. Nebylo to jednoduché, ale život je opravdu plný zázraků, otevřete-li mu svá srdce.“

Mimochodem, dvojice se před pár dny zmínila, že spolu chystá něco „speciálního“, takže lze vyhlížet další metalově-symfonický projekt s Hoffmannovým podpisem!

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace