Nový Spark
venku od 1. září
ACCEPT sdílí speciální skladbu nahranou s novou láskou Wolfa Hoffmanna

ACCEPT sdílí speciální skladbu nahranou s novou láskou Wolfa Hoffmanna

ACCEPT se s fanoušky dělí o specialitu v podobě nevšední verze skladby „Samson and Delilah“. Závěrečný instrumentální kousek posledního alba „Too Mean to Die“ (2021) dostal oficiální koncertní podobu ozvláštněnou o příspěvek houslistky Ava-Rebekah Rahman, která s kapelou odehrála nejen turné Symphonic Terror v roce 2019, ale také několik koncertů toho aktuálního, včetně vystoupení 18. února v německém Filderstadtu, kde byl aktuální záznam pořízen.

Pozorný fanoušek si všimne, že skladba obsahuje úryvek z Novosvětské symfonie Antonína Dvořáka, ale i toho, že mezi půvabnou houslistkou s indickou krví a ostříleným německým sekerníkem Wolfem Hoffmanem to jiskří nejen muzikantsky. Je to proto, že partnery nejsou jen na pódiu. Jak Rahman prozradila loni na jaře, s Hoffmannem tvoří pár už tři roky.

ACCEPT na Sparkshopu

„Říct, že naše hudební propojení je šílené, jsou slabá slova! Jako profesionální muzikantka vím, jak vzácné je najít s druhým kolegou TAKOVOU chemii. Tím spíš mezi klasickou houslistkou a metalovým kytaristou. Chemii, kdy se vůbec nemusíte dívat na toho druhého, a přesto hrajete v naprostém souladu,“ uvedla ke spojení započatému v roce 2019 Rahman. „A to jsme tehdy vůbec netušili, že skončíme v tom nejvýjimečnějším vztahu našich životů jako muž a žena. Wolf byl ve vztahu čtyřicet let, a i já svůj život trávila s někým jiným. Nebylo to jednoduché, ale život je opravdu plný zázraků, otevřete-li mu svá srdce.“

Mimochodem, dvojice se před pár dny zmínila, že spolu chystá něco „speciálního“, takže lze vyhlížet další metalově-symfonický projekt s Hoffmannovým podpisem!

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace