Nový Spark
venku od 1. září
AD INFINITUM – Třetí kapitola je venku a s ní i čerstvý klip

AD INFINITUM – Třetí kapitola je venku a s ní i čerstvý klip

Švýcarští AD INFINITUM mají od pátku 31. března venku nové album „Chapter III: Downfall“ – viz pochvalná recenze Roberta Čapka v březnovém Sparku – a aktuálně taky nový videoklip. Vybrali pro něj skladbu „Eternal Rains“.

„Naše cesta pokračuje a já nemohu být pyšnější na to, co společně budujeme. Jsem šťastná a mám to štěstí, že to mohu dělat s jedněmi z mých nejoblíbenějších lidí a hudebníků Nikem, Adrianem a Korbim. Toto třetí album je opět výsledkem týmové práce, vášně, potu a krve každého z nás. Teď už opravdu věřím, že jsme našli svůj zvuk, a doufám, že lidé, kterým se naše hudba líbí, v ní našli něco jedinečného,“ říká zpěvačka Melissa Bonny, podle které je novinka pokračováním počinu předchozího, tedy „Chapter III“.

Novinku AD INFINITUM seženeš na Sparkshopu

„Rosteme společně jako hudebníci i jako kapela, a tak roste i naše hudba. Při tvorbě tohoto alba jsme věnovali více času produkčním detailům, více jsme riskovali a popustili uzdu své kreativitě jako nikdy předtím. Připravte se na jízdu!"

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace