Nový Spark
venku od 1. prosince
AMON AMARTH ohlašují nové album wrestlingovým singlem

AMON AMARTH ohlašují nové album wrestlingovým singlem

Švédští vládci vikinského death metalu se vydávají na další dobrodružnou výpravu s novým albem „The Great Heathen Army“, které ohlašují na 5. srpna. Jako lákadlo sdílí nový videoklip k singlu „Get in the Ring", který byl napsán pro wrestlingovou hvězdu Ericka Redbearda. A kdo jiný než on by si měl v klipu zahrát?

AMON AMARTH na Sparkshopu

Podle slov členů kapely to vypadá, že nové album nebude heavymetalové jako předchozí „Berserker“, ale tvrdě deathmetalové. A Spark chystá k jeho vydání velké věci, fanoušci se mají na co těšit!

„Celkově je ‚The Great Heathen Army‘ jedno z našich tvrdších alb. Jsou na něm temné, tvrdé a silné songy, které vás praští do ksichtu, ale samozřejmě i melodické skladby a najde se i pár překvapení. Je to dobře vyvážená deska, která má všechno a zní prostě skvěle. Andy Sneap je úžasný producent. Jsme rádi, že jsme s ním opět mohli pracovat,“ komentuje novinku zpěvák Johan Hegg.

K němu se přidává kytarista Olavi Mikkonen, který přibližuje nový singl „Get in the Ring“: „Skladba byla přímo napsána pro našeho kamaráda Ericka Redbearda jako úvodní song, když přichází do ringu. Text jsme psali tak, aby seděl jak k vikinskému, tak wrestlingovému tématu. V novém klipu, který jsme natáčeli v Polsku s našimi přáteli ze studia Grupa13, hraje hlavní roli právě Erick. Společně jsme vytvořili epicky temný klip, v němž se Mad Max mísí s brutálním vikinským fight clubem.“

Tracklist alba:
01. Get In The Ring
02. The Great Heathen Army
03. Heidrun
04. Oden Owns You All
05. Find A Way Or Make One
06. Dawn Of Norsemen
07. Saxons And Vikings
08. Skagul Rides With Me
09. The Serpent's Trail


Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace