Nový Spark
venku od 1. června
Anette Olzon (ex-NIGHTWISH) se pochlubila novou písní

Anette Olzon (ex-NIGHTWISH) se pochlubila novou písní

Někdejší pěvkyně NIGHTWISH Anette Olzon, jež dnes působí v sestavě THE DARK ELEMENT, nedávno ohlásila své druhé sólové album „Strong“. Po první vlaštovce je nyní na světě další ochutnávka „Sick of You“.

„Skladba Sick Of You je pro všechny, kteří si prošli opakovaným lhaním, zneužíváním nebo týráním a nyní dostávají svůj život zpátky pod kontrolu,“ nechala se slyšet Anette Olzon.


Novinka „Strong“ vyjde 10. září prostřednictvím Frontiers Music SRL. Oproti sedm let starému sólovému debutu „Shine“ slibuje agresivnější zvuk při zachování podstaty symfonického metalu. Dosud jsme z chystané novinky slyšeli singl „Parasite“.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo