Nový Spark
venku od 2. května
Anette Olzon má novou kapelu

Anette Olzon má novou kapelu

Bývalá zpěvačka NIGHTWISH Anette Olzon dala společně se zakladatelem SONATY ARCTIKY Jani Liimatainenem novou power metalovou kapelu THE DARK ELEMENT. Co říkáte na kombinace těchto dvou talentů?

Anette Olzon udělala díru do metalového světa, když nahradila Tarju v NIGHTWISH, se kterými nahrála dvě alba „Dark Passion Play“ a „Imaginaerum“. Jani Liimatainen pak spoluzakládal SONATU ARCTIKU a působil či působí rovněž v CAIN’S OFFERING, ALTARIA či STRATOVARIUS.


„Jsem velký fanda hlasu Anette a když nastala příležitost napsat a nahrát s ní album, nemohl jsem říci ne! Spolupracovat s ní byla jedna báseň a výsledek stojí za to. Písně jsem velmi melodické a mají tah na bránu. Mým cílem bylo napsat chytlavé písně, které vás budou strašit ve snech. A myslím, že mise je splněna,“ říká Jani.

„Těším se na vydání alba a věřím, že naše spolupráce byla trefa do černého. Jsem velmi šťastná, že Jani a Frontiers records mě požádali o spolupráci,“ říká nadšená Anette.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace