Nový Spark
venku od 1. srpna
Animovaný Rob Zombie vysvětluje, jak přišel na název alba

Animovaný Rob Zombie vysvětluje, jak přišel na název alba

Rob Zombie představil první díl animované série „Zombie Interviews Zombie“, v němž se svojí ženou Sheri Moon Zombie diskutuje o svém očekávaném albu „The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy“. První díl se točí kolem jeho názvu.

„Robe, máš talent poskládat k sobě několik divných slov. Máš při tvoření názvů nějaký záměr nebo jde jen o další způsob, jak dávat průchod svým myšlenkám?“ ptá se ve veselém klipu Robova animovaná manželka. „Rád přemýšlím o takových názvech, která ještě nikdy nikdo nevymyslel. A to i přesto, že jsou často nezapamatovatelná. Nic mě neotravuje víc, něž když vidím stejný název alba na vícero nahrávkách,“ říká Rob.


„Vymýšlením názvu desky jsem strávil dlouhou dobu a neustále jej měnil. Při procesu tvorby nahrávky mě napadá mnoho návrhů na název. Pak mi všichni volají a ptají se, jak se bude album jmenovat, a já jim říkám, že nevím, ačkoliv už to mám rozmyšleno. Jenže pak začnu šašit s předním artworkem desky a název zase změním, protože ten původní už prostě k vizuálu nesedí. Jakkoliv tedy název působí náhodně, strávím nad ním docela dost času. A zatímco před poslechem desky může působit nesmyslně, po poslechu to začne dávat smysl. Něco jako: ‚Jo, jediný možná název té desky musí být The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy.‘“

Robova sedmá studiovka v kariéře a současně první materiál po téměř pěti letech, vychází 12. března u labelu Nuclear Blast. Venku jsou skladby „The Eternal Struggles Of The Howling Man“ a „The Triumph of King Freak (A Crypt of Preservation and Superstition)“.

Album si už teď můžete předobjednat v našem Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace