Nový Spark
venku od 2. října
2012 Březen

2012 Březen

To, co se děje kolem BLACK SABBATH, je dramatický příbeh o legendě, která – aniž by asi chtěla – ovlivnila svou hudbou generace a generace kapel. Zároveň ale dělá její původní autentické sestavě neskutečné problémy nakopnout motor a vyjet z garáže do světových arén. Ano, zdravotní stav kytaristy Tonyho Iommiho je věc citlivá a v žádném případě by se nemělo polemizovat o tom, jak postavit turné, když Tony není v pořádku. Redakce žila příběhem kapely celý měsíc, protože právě BLACK SABBATH se stali hlavním tématem březnového čísla. Těsně před uzávěrkou jsme tak museli vyslechnout zprávu o situaci, která se fanouškům určitě nebude líbit. Vzhledem k již vzpomínanému zdravotnímu stavu kytaristy se původní sestava BLACK SABBATH na turné nevydá a jako náhradní program objede již nasmlouvané štace seskupení nazvané Ozzy & Friends.

Zážitek to bude určitě netradiční, ale na kompletní kapelu si budeme muset ještě počkat. Není snadné dělat v šedesáti tvrdý rock, skutečně není. Jen si vzpomeňte, kdy naposledy koncertovali například takoví ZZ TOP? Éra stadiónových kapel, éra rockových legend bude za nějakých 10 let možná minulostí, a tak si nepřestaňte brousit nože na skalpy, jejichž zážitková hodnota bude mít jednou pro skutečné rockery nevyčíslitelnou cenu.

Hlavní článek BLACK SABBATH - Mezi nebem a zemí

Rozhovory NAPALM DEATH - Musíme si pomáhat MESHUGGAH - Zažehlit, rozsápat! EPICA - Epický hlas metalových symfoniků ARAKAIN - 30 let v tvrdém metalu PRIMAL FEAR - Ve vrcholné formě CHARRED WALLS OF THE DAMNED - S Chuckem v hlavě H2O - Don´t forget your roots BATTLE BEAST - Ocel, spravedlnost, bojovníci, zemřít, vítězství, metal... Úspěch! EMILIE AUTUMN - Holky taky umí bojovat!

Galerie titánů - BEHEMOTH Rockoví mohykáni - Mark Reale (RIOT) Deep Look Inside - John Tardy (OBITUARY) Ušní průplach - V. Santura (TRIPTYKON, DARK FORTRESS) Holocaust Nightmare - PSYCROPTIC, GOATWHORE, LIBERTEER (part II) Klenoty albových archivů - Ve stínu Big 4, part II Live - A PALE HORSE NAMED DEATH, STEELWING, HOUSE OF LORDS, CRASHDÏET, Hatefest Folkmetalové putování - MYRATH Síla a melodie Punk as Fuck Killing Session Historická studna - Oheň na nebesích Kulturní špionáž - ACTA

  • Spike
Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace