Nový Spark
venku od 2. května
AT THE GATES jsou ve skoro původní sestavě, vrátil se kytarista Anders Björler

AT THE GATES jsou ve skoro původní sestavě, vrátil se kytarista Anders Björler

Poté, co se švédští AT THE GATES v létě rozešli s kytaristou Jonasem Stålhammarem, vypomáhal jim Patrik Jensen z THE HAUNTED. Nyní jsou však opět kompletní. Po pěti letech se do sestavy vrátil zakládající člen, Anders Björler, o němž v mezičase nebylo příliš slyšet. Ostatně, v době svého odchodu argumentoval nechutí koncertovat a ochabení zájmu o metal jako takový.

AT THE GATES na Sparkshopu

„Je to jako návrat domů, co vám mám povídat. Kluci mi chyběli, to je jasné, ale chybělo mi i hraní na kytaru, skládání nové hudby a umělecká tvořivost obecně. Kapelu jsem celou dobu sledoval a byl jsem pyšný na alba, která kluci stvořili beze mě. Vážně se těším, až se do toho pustíme zase společně,“ říká ke svému návratu Björler, který se prý už zapojil do práce na nástupci loňského počinu „The Nightmare of Being“.

Je tedy jasné, že 16. listopadu ho v řadách kapely uvidíme i v Praze, kam IN FLAMES dorazí spolu s ORBIT CULTURE a IMMINENCE.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace