Nový Spark
venku od 1. prosince
AT THE GATES jsou ve skoro původní sestavě, vrátil se kytarista Anders Björler

AT THE GATES jsou ve skoro původní sestavě, vrátil se kytarista Anders Björler

Poté, co se švédští AT THE GATES v létě rozešli s kytaristou Jonasem Stålhammarem, vypomáhal jim Patrik Jensen z THE HAUNTED. Nyní jsou však opět kompletní. Po pěti letech se do sestavy vrátil zakládající člen, Anders Björler, o němž v mezičase nebylo příliš slyšet. Ostatně, v době svého odchodu argumentoval nechutí koncertovat a ochabení zájmu o metal jako takový.

AT THE GATES na Sparkshopu

„Je to jako návrat domů, co vám mám povídat. Kluci mi chyběli, to je jasné, ale chybělo mi i hraní na kytaru, skládání nové hudby a umělecká tvořivost obecně. Kapelu jsem celou dobu sledoval a byl jsem pyšný na alba, která kluci stvořili beze mě. Vážně se těším, až se do toho pustíme zase společně,“ říká ke svému návratu Björler, který se prý už zapojil do práce na nástupci loňského počinu „The Nightmare of Being“.

Je tedy jasné, že 16. listopadu ho v řadách kapely uvidíme i v Praze, kam IN FLAMES dorazí spolu s ORBIT CULTURE a IMMINENCE.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace