Nový Spark
venku od 30. dubna
AT THE GATES mají venku první singl z chystaného alba

AT THE GATES mají venku první singl z chystaného alba

Švédští průkopníci melodického death metalu AT THE GATES vydávají první singl „Spectre of Extinction“ ze svého připravovaného alba „The Nightmare Of Being“. Nahrávka se objeví 2. července prostřednictvím Century Media Records.

Nová nahrávka naváže na tři roky starý počin „To Drink from the Night Itself“. V čerstvé písni „Spectre of Extinction“ hostuje Andy La Rocque, kytarista Kinga Diamonda.

Zpěvák Tomas Lindberg okomentoval novou píseň následovně: „Vždy je velmi těžké vybrat, kterou skladbu představíme veřejnosti jako první, zvlášť když má nové album tolik vrstev a textur. Cítili jsme, že tato skladba nejlépe představí celkovou atmosféru alba. Má hloubku, kterou byste od nás očekávali, a současně je velmi intenzivní a naléhavá, což jsou prvky, které jsme v naší hudbě vždy chtěli postihnout.“


Mastering desky probíhal ve Fascination Street Studios, kde pracovali mimo jiné AMON AMARTH, OPETH nebo KREATOR. Finalizaci měl na starosti Jens Bogren, který s AT THE GATES pracoval na comebackovém počinu „At War With Reality“ z roku 2014.

Režii videoklipu má na svědomí Patric Ullaeus, který v minulosti spolupracoval s ARCH ENEMY, IN FLAMES nebo DIMMU BORGIR.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace