Nový Spark
venku od 1. prosince
AT THE GATES mají venku první singl z chystaného alba

AT THE GATES mají venku první singl z chystaného alba

Švédští průkopníci melodického death metalu AT THE GATES vydávají první singl „Spectre of Extinction“ ze svého připravovaného alba „The Nightmare Of Being“. Nahrávka se objeví 2. července prostřednictvím Century Media Records.

Nová nahrávka naváže na tři roky starý počin „To Drink from the Night Itself“. V čerstvé písni „Spectre of Extinction“ hostuje Andy La Rocque, kytarista Kinga Diamonda.

Zpěvák Tomas Lindberg okomentoval novou píseň následovně: „Vždy je velmi těžké vybrat, kterou skladbu představíme veřejnosti jako první, zvlášť když má nové album tolik vrstev a textur. Cítili jsme, že tato skladba nejlépe představí celkovou atmosféru alba. Má hloubku, kterou byste od nás očekávali, a současně je velmi intenzivní a naléhavá, což jsou prvky, které jsme v naší hudbě vždy chtěli postihnout.“


Mastering desky probíhal ve Fascination Street Studios, kde pracovali mimo jiné AMON AMARTH, OPETH nebo KREATOR. Finalizaci měl na starosti Jens Bogren, který s AT THE GATES pracoval na comebackovém počinu „At War With Reality“ z roku 2014.

Režii videoklipu má na svědomí Patric Ullaeus, který v minulosti spolupracoval s ARCH ENEMY, IN FLAMES nebo DIMMU BORGIR.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace