Nový Spark
venku od 1. září
AUTOPSY opustil dlouholetý basák Joe Trevisano

AUTOPSY opustil dlouholetý basák Joe Trevisano

Vlivná americká deathmetalová úderka AUTOPSY hlásí ztrátu ve svých řadách. Po jedenácti letech opouští sestavu Joe Trevisano. Informaci kapela zveřejnila na svých sociálních médiích.

„Jakkoliv to zní šíleně, náš dlouholetý basák a kámoš Joe Trevisano opustil skupinu. Joe s námi nahrával desky a rozdupával pódia po celou dobu druhé kapitoly AUTOPSY, tedy po našem reunionu v roce 2008. Dáváme ale na vědomí, že se rozcházíme v dobrém. Joe se rozhodl přesunout svoji pozornost k rodině a my ho v tom 100% podporujeme. Vždy ho budeme považovat za součást skupiny. A vy, fanoušci, nemějte obavy; AUTOPSY budou pokračovat dál. O dalším vývoji vás budeme průběžně informovat. S drcením lebek jsme zdaleka neskončili,“ vyjádřila se kapela.

Trevisano nahrál s AUTOPSY tři studiové desky a čtyři EP. Dosud posledním materiálem deathmetalového kvarteta je mini-EP „Puncturing The Grotesque“ z roku 2017.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace