Nový Spark
venku od 3. června
Basinfirefest 2024 přidává další večer a ohlašuje FEAR FACTORY

Basinfirefest 2024 přidává další večer a ohlašuje FEAR FACTORY

Stylotvůrní FEAR FACTORY se po vyprodané show v Meetfactory vrátí do České republiky na Basinfire – a to ve středu 26. 6. – festival se tak rozšiřuje o jeden večer!

Změna klíčového člena a zpěváka FEAR FACTORY Burtona C. Bella byla jednou z nejvíce diskutovaných témat na metalové scéně v posledních letech. Odpověď na otázku, jak se kapela se změnou popasovala, je ale fanouškům již jisté známá – na výbornou! Milo Silvestro symbolicky představuje nové vedení kapely a je nejen znovuzrozením ikonického hlasu C. Bella, ale doslova „Novým Mesiášem“ této továrny na strach, ze které vyjede další soubor industriálních součástek plných moderního extrému, který k životu přivádí soundtrack dystopické postapo budoucnosti.

Vstupenky na festivaly seženeš na Sparkshopu

Ve středu je doplní také torontský deathcore kvintet BRAND OF SACRIFICE. Ti se se svým dalším EP „Between Death and Dreams“ posunuli opět o kus dál. S ještě filmovější produkcí, kterou dokreslují masivní chorály, brutální breakdowny a nemálo překvapení, je EP výjimečnou evolucí jejich zvuku. S novým EP a dalšími čerstvými singly – „Awaken in Ashes“ a „Erease You“ je zřejmé, že kapela zahájila další, ještě svěžejší éru, ze které není cesty zpět.

Aktuální sestava Basinfire Festu 2024: BLIND GUARDIAN, BRAND OF SACRIFICE, FEAR FACTORY, IN EXTREMO, INSOMNIUM, KATAKLYSM, HALOCENE, SKÁLMÖLD, SUFFOCATION, SUICIDAL ANGLES.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace