Nový Spark
venku od 2. dubna
Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Jak K.K. Downinga napadlo sepsat třeskuté paměti

Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Jak K.K. Downinga napadlo sepsat třeskuté paměti

V březnu tohoto roku vybuchne dvojitá nálož PRIEST. Nejenže Jidáš vydá nové album, ale navíc vyjde biografie klíčového kytaristy K.K. Downinga poprvé v češtině. Předobjednávejte nyní, abyste své jaro zasvětili JUDAS PRIEST. Kniha vychází v limitovaném nákladu 777 kusů!

Memoáry K.K. Downinga poprvé v češtině seženeš ZDE

Nápad sepsat vlastní memoáry a udělat z nich ucelenou autobiografii jsem dostával průběžně už nějaký ten pátek. Okolí mě ostatně k tomu setrvalo vybízelo. Vždy jsem se ale zasekl v momentě, kdy jsem si uvědomil, že budu muset být naprosto upřímný. O všech těch neuvěřitelných čtyřiceti letech, které jsem zažil v lůně JUDAS PRIEST.

Někde vzadu jsem měl na paměti, že některé lidi asi překvapím. Obecně totiž fanoušci žijí s myšlenkou, že onen známý sen o pozlátku, které zahrnuje cestování po světě, kvanta srandy, velké prachy, lačné holky a vůbec dokonalý život, je reálný. Hned na úvod vám řeknu, že občas je. Ale stejně jako cokoliv jiného, má tahle idylka nemilosrdně vytyčené mantinely. A je to tak vlastně dobře, protože kdyby měl člověk stále setrvávat ve fádně předvídatelném luxusu, unudil by se k smrti. Nudný a předvídatelný, to jsou dva termíny, které ze srdce nesnáším.

K.K. Downing se v létě objeví se svou kapelou KK'S PRIEST na Masters of Rock ve Vizovicích! Takže na jednom festivalu uvidíte klasickou sestavu JUDAS PRIEST, jen ve více kapelách.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace