Nový Spark
venku od 1. prosince
BLACK VEIL BRIDES: „Myšlenka nového alba je být sám sobě hrdinou“

BLACK VEIL BRIDES: „Myšlenka nového alba je být sám sobě hrdinou“

Frontman hard/glamrockové partičky BLACK VEIL BRIDES stvořil zbrusu nový svět, jenž nabere reálných obrysů prostřednictvím koncepčního alba „The Phantom Tomorrow“. V rozhovoru pro magazín Kerrang muzikant prozradil, co je jeho stěžejní myšlenkou.

Album si už teď můžete předobjednat v našem Sparkshopu

„Na začátku albu je skladba „Born Again“, která nese poselství ve smyslu „Konečně máme svého zachránce“. Naopak ke konci alba se dostaneme k písním „Kill The Hero“ a „Fall Eternal“, v nichž nás náš hrdina zklame. Smyslel nahrávky jako takové je ukázat, jak nepotřebujeme mytologizovat cizí lidi – můžeme si tyto hrdiny vytvořit sami v sobě. Myšlenka alba je opravdu velmi jednoduchá: buď sám sobě svým vlastním hrdinou,“ prohlásil Biersack.


„The Phantom Tomorrow“, jež naváže na tři roky starý opus „Vale“, bude pro BLACK VEIL BRIDES šestou studiovou nahrávkou. Vydání alba je naplánováno na 4. června u Sumerian Records. Dosud nám kapela vyslala dvě ochutnávky: singly „Fields of Bone“ a „Scarlet“.

UPDATE 4.5.: Vydání alba původně naplánováno na 4. června bylo přeloženo na 29. října. Podle kapely způsobila pandemie Covid-19 zpoždění některých k albu přidružených věcí. Díky posunutí vydání budou moci BLACK VEIL BRIDES nabídnout fanouškům vinyly, další fyzická média a také komiksovou sérii, které by při červnovém termínu nemohly dorazit včas.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace