Nový Spark
venku od 2. května
BLACK VEIL BRIDES děkují fandům pokračováním staré skladby

BLACK VEIL BRIDES děkují fandům pokračováním staré skladby

Rok po vydání poslední řadovky „The Phantom Tomorrow“ přijdou BLACK VEIL BRIDES s čerstvým materiálem v podobě EP „The Mourning“. To naváže nejen na fantoma, ale taky na jejich druhou desku „Set the World on Fire“, jak naznačuje čerstvý song „Saviour II“, který je mladším sourozencem stejnojmenné skladby právě z počinu vydaného v roce 2011. Také ona je poctou jejich fanouškovské základně.

BLACK VEIL BRIDES na Sparkshopu

„Původního Spasitele jsme napsali jako milostný dopis našim fanouškům. Bylo to poděkování a ocenění jejich přízně. A i když se časy mění, silné spojení s našimi příznivci přetrvává. A i když jsme jen muzikanty tvořícími hudbu, vždy děláme maximum pro to, abychom naše fandy zabavili, poskytli jim příležitost zapomenout na každodenní strasti a inspirovat je. Je to naše vyjádření díků za to, že nám tohle všechno umožňují dělat,“ říká k poselství nové skladby frontman Andy Biersack.

„The Mourning“ vyjde 21. října.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace