Nový Spark
venku od 30. října
BLACK VEIL BRIDES znovu vydají své debutové album

BLACK VEIL BRIDES znovu vydají své debutové album

BLACK VEIL BRIDES oslaví 10. výročí debutu „We Stitch These Wounds“, zbrusu novou, znovu natočenou verzí. Nahrávka dostane název „Re-Stitch These Wounds“ a vyjde 31. července prostřednictvím Sumerian Records.

„Před deseti lety jsem byl jen teenager, který se snažil hledat svůj směr a potkat podobně smýšlející muzikanty. Měl jsem to štěstí, že jsem se setkal s Jakem a Jinxxem a okamžitě jsme si sedli. Pamatuju si, jak jsme s Jackem psali skladby v malém bytě v Hollywoodu, probírali se demy a nahrávali je. Možnost písně znovu uchopit a přetvořit je do moderního hávu je tedy jakési uzavření kruhu,“ tvrdí frontman Andy Biersack. Muzikant současně dodává, že předělaný počin nemá za úkol nahradit originál, ale spíš jej doplnit a nechat fanoušky posoudit hudební progres kapely.

Mimo samotného releasu chystají BLACK VEIL BRIDES na sobotu 1. srpna speciální streaming z kalifornského podniku Whisky A Go Go, během něhož přehrají celé album od začátku do konce, a to úplně poprvé ve své historii. Fanoušci si můžou pořídit vstupenky na webu kapely: BlackVeilBrides.Live

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
30.10. LIVESTREAM PUSCIFER
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
31.10. LIVESTREAM CODE ORANGE
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
05.11. LIVESTREAM PARADISE LOST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
18.12. LIVESTREAM TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
A co FAKKER!?