Nový Spark
venku od 1. září
Blackmetalista Tuomas, NIGHTWISH zbrojí na stream

Blackmetalista Tuomas, NIGHTWISH zbrojí na stream

Finský muzikant si rozhodně na nedostatek práce nemůže stěžovat. Už v pátek ho čeká mamutí live stream jeho domovské symfonické družiny. Letos ovšem bude součástí i mnohem temnějšího projektu.

NIGHTWISH streamují svůj „An Evening with Nightwish in a Virtual World“ 28. května ve 20 hodin. Více než devadesátiminutový set bude obsahovat poprvé skladby z nejnovějšího alba „Human. :I: Nature.“ a představí nového muže s baskytarou v sestavě kapely.


Později v průběhu roku vyjde nové album blackmetalové grupy DARKWOODS MY BETHROTHED, což je kapela, ve které Tuomas Holopainen působil jako klávesista už před drahnými lety. „S klukama jsme kdysi v devadesátých letech udělali tři desky, a pak se vlastně rozpadli, i když jsme nikdy oficiálně nevyhlásili konec. A zde se projevila pozitivní rovina pandemie, protože kdyby jí nebylo, tak by pro návratové album nebyl čas. Bylo to teď nebo nikdy. Spíchli jsme ho docela rychle, teď se míchá a vyjít by mělo na podzim,“ uvedl Holopainen k desce, která dostala název „Angel of Carnage Unleashed“.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace