Nový Spark
venku od 1. června
Blackmetalista Tuomas, NIGHTWISH zbrojí na stream

Blackmetalista Tuomas, NIGHTWISH zbrojí na stream

Finský muzikant si rozhodně na nedostatek práce nemůže stěžovat. Už v pátek ho čeká mamutí live stream jeho domovské symfonické družiny. Letos ovšem bude součástí i mnohem temnějšího projektu.

NIGHTWISH streamují svůj „An Evening with Nightwish in a Virtual World“ 28. května ve 20 hodin. Více než devadesátiminutový set bude obsahovat poprvé skladby z nejnovějšího alba „Human. :I: Nature.“ a představí nového muže s baskytarou v sestavě kapely.


Později v průběhu roku vyjde nové album blackmetalové grupy DARKWOODS MY BETHROTHED, což je kapela, ve které Tuomas Holopainen působil jako klávesista už před drahnými lety. „S klukama jsme kdysi v devadesátých letech udělali tři desky, a pak se vlastně rozpadli, i když jsme nikdy oficiálně nevyhlásili konec. A zde se projevila pozitivní rovina pandemie, protože kdyby jí nebylo, tak by pro návratové album nebyl čas. Bylo to teď nebo nikdy. Spíchli jsme ho docela rychle, teď se míchá a vyjít by mělo na podzim,“ uvedl Holopainen k desce, která dostala název „Angel of Carnage Unleashed“.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace