Nový Spark
venku od 1. července
Blackmetalista Tuomas, NIGHTWISH zbrojí na stream

Blackmetalista Tuomas, NIGHTWISH zbrojí na stream

Finský muzikant si rozhodně na nedostatek práce nemůže stěžovat. Už v pátek ho čeká mamutí live stream jeho domovské symfonické družiny. Letos ovšem bude součástí i mnohem temnějšího projektu.

NIGHTWISH streamují svůj „An Evening with Nightwish in a Virtual World“ 28. května ve 20 hodin. Více než devadesátiminutový set bude obsahovat poprvé skladby z nejnovějšího alba „Human. :I: Nature.“ a představí nového muže s baskytarou v sestavě kapely.


Později v průběhu roku vyjde nové album blackmetalové grupy DARKWOODS MY BETHROTHED, což je kapela, ve které Tuomas Holopainen působil jako klávesista už před drahnými lety. „S klukama jsme kdysi v devadesátých letech udělali tři desky, a pak se vlastně rozpadli, i když jsme nikdy oficiálně nevyhlásili konec. A zde se projevila pozitivní rovina pandemie, protože kdyby jí nebylo, tak by pro návratové album nebyl čas. Bylo to teď nebo nikdy. Spíchli jsme ho docela rychle, teď se míchá a vyjít by mělo na podzim,“ uvedl Holopainen k desce, která dostala název „Angel of Carnage Unleashed“.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace