Nový Spark
venku od 3. června
Brutal Assault nabídne rekordních 151 kapel

Brutal Assault nabídne rekordních 151 kapel

Line-up Brutal Assaultu je kompletní! Jako poslední do něj přibyli deathmetaloví MALEVOLENT CREATION a FLESHCRAWL, thrasheři HEATHEN, slovenští DEPRESY a mladá corová formace z Prahy ABBIE FALLS. Několik dalších jmen pak přibylo na menší noční KAL stage. Letošní ročník tvrdě metalového svátku, startující za necelý týden, tak v pěti dnech nabídne rekordních 151 kapel!

Máte-li do josefovské pevnosti namířeno, doporučujeme stáhnout si festivalovou aplikaci, kde najdete kompletní informace o všech kapelách, včetně odkazů na YouTube a Spotify, line-up seřazený podle dnů či pódií, ale také možnost poskládat si vlastní festivalový itinerář. Především ale budete dostávat okamžitá upozornění o všech důležitých novinkách či změnách, které mohou nastat. Tyto a mnoho dalších funkcí vám na Brutalu usnadní každodenní život – během festivalu, ale i po zbytek roku!

Stáhni appku pro Android Stáhni appku pro iOS

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace