Nový Spark
venku od 2. října
Brutal Assault nabídne rekordních 151 kapel

Brutal Assault nabídne rekordních 151 kapel

Line-up Brutal Assaultu je kompletní! Jako poslední do něj přibyli deathmetaloví MALEVOLENT CREATION a FLESHCRAWL, thrasheři HEATHEN, slovenští DEPRESY a mladá corová formace z Prahy ABBIE FALLS. Několik dalších jmen pak přibylo na menší noční KAL stage. Letošní ročník tvrdě metalového svátku, startující za necelý týden, tak v pěti dnech nabídne rekordních 151 kapel!

Máte-li do josefovské pevnosti namířeno, doporučujeme stáhnout si festivalovou aplikaci, kde najdete kompletní informace o všech kapelách, včetně odkazů na YouTube a Spotify, line-up seřazený podle dnů či pódií, ale také možnost poskládat si vlastní festivalový itinerář. Především ale budete dostávat okamžitá upozornění o všech důležitých novinkách či změnách, které mohou nastat. Tyto a mnoho dalších funkcí vám na Brutalu usnadní každodenní život – během festivalu, ale i po zbytek roku!

Stáhni appku pro Android Stáhni appku pro iOS

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace