Nový Spark
venku od 2. října
Brutal Assault sobě aneb když metalisti pomáhají a metalem ku sportu

Brutal Assault sobě aneb když metalisti pomáhají a metalem ku sportu

Brutal sobě Akce, která vznikla v zimě letošního roku, má za úkol utužovat komunitu fanoušků a zároveň pomoci s opravami a rekonstrukcemi ve vojenské pevnosti Josefov, kde probíhá festival. Vskutku záslužná činnost! Doposud proběhly čtyři víkendové kempy, během nichž jezdí fanoušci festivalu na sobotu a neděli dobrovolně pomáhat místnímu spolu ochránců pevnosti a podílejí se svýma rukama na rekonstrukcích pevnosti (rekonstrukce podlah, práce na rozšíření areálu, třídění cihel atd). Fanoušci pracují v sobotu a neděli za ubytování, stravu hrazené Obscure. Navíc pro ně firma připravuje doprovodné aktivity, jako jsou například prohlídky podzemních chodeb, návštěvy muzejních expozic, besedy s promotéry festivalu atd. Výměnou za odpracované hodiny navíc získávají nárok na věcné odměny jako je merchandise, BA kniha, vstup na festival apod.

Celá akce se zatím setkává s velkým zájmem nejen fanoušků, ale i města Josefov a Jaroměř a celostátních médií. Fotky z jednotlivých kempů lze najít na profilu festivalu: https://www.facebook.com/brutalassault.cz/?ref=bookmarks

Fotbalové utkání Brutal Assault vs. Obscene Extreme Fotbalové utkání mezi Brutal Assault a Obscene Extreme? Neskutečné se stává skutečným! Přijďte podpořit svého favorita 29. května do Běchovic u Prahy. Kromě nadstandardní fotbalové kvality bude zajištěno také veganské občerstvení.

"V neděli 29. května přivítají Brutal Assault Obscuros ve své aréně v Běchovicích hosty z Obscene Extreme Grinders. Bude se jednat o historicky první fotbalové střetnutí těchto gigantů, jejichž soupisky se hemží řadou hvězd zeleného pažitu. V čele Grinders protřelý harcovník Čurby, ověnčený řadou titulů z prestižních jihoamerických soutěží a proti němu nehrající kapitán Obscuros Shindy a na hřišti známý legionář Tomáš Fiala. Oba dva týmy jsou již v plném soustředění, aby svým fanouškům nabídli špičkovou fotbalovou zábavu a proto přijďte 29. května podpořit svůj oblíbený tým! Pozor: Běchovická aréna má omezenou kapacitu, takže doporučujeme včasný příchod, aby na vás zbyla místa na tribunách. Další informace budou postupně zveřejňovány!"

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
22.10. ENTOMBED A.D., ABORTED, BAEST
22.10. RISE OF THE NORTHSTAR, HACKTIVIST, AFTERLIFE
24.10. CELLAR DARLING, FOREVER STILL
24.10. The Rasmus
25.10. BRUCE DICKINSON: WHAT DOES THIS BUTTON DO?
25.10. The Unity
26.10. The Unity
28.10. Victims, Svalbard
29.10. THE EXPLOITED
30.10. Heilung
A co FAKKER!?