Nový Spark
venku od 1. července
Bubeník Jay Weinberg byl vyhozen ze SLIPKNOT. Nebo ne?

Bubeník Jay Weinberg byl vyhozen ze SLIPKNOT. Nebo ne?

V neděli 5. listopadu zveřejnili američtí SLIPKNOT prostřednictvím sociálních sítí informaci, že bubeník Jay Weinberg už není součástí kapely. O den později byl příspěvek ze všech profilů kapely vymazán. Tak jak to tedy je?

„Rádi bychom poděkovali Jayi Weinbergovi za jeho obětavost a vášeň během posledních deseti let. Nikdo nikdy nemůže nahradit originální zvuk Joeyho Jordisona, jeho styl či energii, ale Jay ho skvěle poctil a přispěl na poslední tři alba, čehož si my jako kapela velmi vážíme. SLIPKNOT se ale chce dále vyvíjet. Rozhodli jsme se tedy s Jayem rozejít. Přejeme mu všechno nejlepší a těšíme se, co přinese budoucnost,“ stálo v prohlášení, které bylo nakonec smazáno. Snad brzy přijde ještě další vyjádření.

Weinberg se ke SLIPKNOT přidal v roce 2014 poté, co původní bubeník Joey Jordison kapelu opustil. Svoji (pravděpodobně) poslední show se SLIPKNOT odehrál minulý pátek 3. listopadu na festivalu Hell & Heaven v Toluce v Mexiku.

SLIPKNOT na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace