Nový Spark
venku od 1. prosince
Bubeník Jay Weinberg byl vyhozen ze SLIPKNOT. Nebo ne?

Bubeník Jay Weinberg byl vyhozen ze SLIPKNOT. Nebo ne?

V neděli 5. listopadu zveřejnili američtí SLIPKNOT prostřednictvím sociálních sítí informaci, že bubeník Jay Weinberg už není součástí kapely. O den později byl příspěvek ze všech profilů kapely vymazán. Tak jak to tedy je?

„Rádi bychom poděkovali Jayi Weinbergovi za jeho obětavost a vášeň během posledních deseti let. Nikdo nikdy nemůže nahradit originální zvuk Joeyho Jordisona, jeho styl či energii, ale Jay ho skvěle poctil a přispěl na poslední tři alba, čehož si my jako kapela velmi vážíme. SLIPKNOT se ale chce dále vyvíjet. Rozhodli jsme se tedy s Jayem rozejít. Přejeme mu všechno nejlepší a těšíme se, co přinese budoucnost,“ stálo v prohlášení, které bylo nakonec smazáno. Snad brzy přijde ještě další vyjádření.

Weinberg se ke SLIPKNOT přidal v roce 2014 poté, co původní bubeník Joey Jordison kapelu opustil. Svoji (pravděpodobně) poslední show se SLIPKNOT odehrál minulý pátek 3. listopadu na festivalu Hell & Heaven v Toluce v Mexiku.

SLIPKNOT na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace