Nový Spark
venku od 1. března
Bubeník Jay Weinberg byl vyhozen ze SLIPKNOT. Nebo ne?

Bubeník Jay Weinberg byl vyhozen ze SLIPKNOT. Nebo ne?

V neděli 5. listopadu zveřejnili američtí SLIPKNOT prostřednictvím sociálních sítí informaci, že bubeník Jay Weinberg už není součástí kapely. O den později byl příspěvek ze všech profilů kapely vymazán. Tak jak to tedy je?

„Rádi bychom poděkovali Jayi Weinbergovi za jeho obětavost a vášeň během posledních deseti let. Nikdo nikdy nemůže nahradit originální zvuk Joeyho Jordisona, jeho styl či energii, ale Jay ho skvěle poctil a přispěl na poslední tři alba, čehož si my jako kapela velmi vážíme. SLIPKNOT se ale chce dále vyvíjet. Rozhodli jsme se tedy s Jayem rozejít. Přejeme mu všechno nejlepší a těšíme se, co přinese budoucnost,“ stálo v prohlášení, které bylo nakonec smazáno. Snad brzy přijde ještě další vyjádření.

Weinberg se ke SLIPKNOT přidal v roce 2014 poté, co původní bubeník Joey Jordison kapelu opustil. Svoji (pravděpodobně) poslední show se SLIPKNOT odehrál minulý pátek 3. listopadu na festivalu Hell & Heaven v Toluce v Mexiku.

SLIPKNOT na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace