Nový Spark
venku od 3. června
CANDLEMASS na své nové desce opouštějí staré bohy

CANDLEMASS na své nové desce opouštějí staré bohy

Švédské doommetalové legendy připravují novou desku „Sweet Evil Sun“ a jako první ochutnávku nabízí singl „Scandinavian Gods“, v němž se ptají, zda stále potřebujeme své staré bohy. Koukněte na zajímavý animovaný videoklip.

CANDLEMASS na Sparkshopu

„Ve skladbě ‚Scandinavian Gods‘ se setkává SLAYER s QUEEN i JUDAS PRIEST! komentuje baskytarista Leif Edling. „Pojednává o našem odkazu, dědictví i budoucnosti. O tom, že je někdy nezbytné opustit naše staré bohy, nebo o nich alespoň pochybovat. Ale i o ironii skutečnosti, že jsme k nim neustále znovu a znovu přitahováni, bloudíme v kruhu a zapomínáme na minulost. Kde chceme být? V co máme věřit? Potřebujeme staré bohy k vybudování lepší budoucnosti?“

Kapela na novém albu pracovala 18 měsíců a „Sweet Evil Sun“ je opět přehlídkou epického doom metalu, který připomene všechnu vznešenost prvních let kapely. Vyjde 18. listopadu.

„Nová deska je o nadějích, bojích, úsilí, lásce i selhání. Je o osobních bitvách, které všichni prožívají, ale také o nekončícím rozkladu lidstva. Nahrávku jsme připravovali více než rok a není na ní ani jedna špatná skladba! Natáčení jsme si skutečně užili a těšíme se na vydání. Je to pravý doom, pravý metal! Esence CANDLEMASS vložená do jednoho alba!“ dodává Edling.

Tracklist:
01. Wizard Of The Vortex
02. Sweet Evil Sun
03. Angel Battle
04. Black Butterfly
05. When Death Sighs
06. Scandinavian Gods
07. Devil Voodoo
08. Crucified
09. Goddess
10. A Cup Of Coffin (outro)


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
09.09. OVERKILL
10.09. MIDNIGHT DANGER
14.09. THE HU
17.09. ILLDISPOSED, DEFACING GOD, PERSECUTOR
20.09. ORPHANED LAND, SCIENCE OF DISORDER
21.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
22.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
28.09. COLD YEARS
30.09. GHOSTKID
01.10. NORTHLANE, NOVELISTS, TEN56.
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace